Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Ismerős valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Ismerős valakinek ez az érzés?

Figyelt kérdés

A férjem és közöttem 13 év korkülönbség van az ő javára.

Ő már inkább a 40 felé közelít lassacskán.

8 éve vagyunk együtt és 3 éve házasok.

Mindenünk megvan amit az ember csak akarhat magának. Jó állás, mindkettőknek autó, ház. Minden évben elmegyünk nyaralni és szerencsére semmiben nem szenvedünk hiányt.

Ezt úgy értem, hogy szó szerint semmiben. A szex is stimmel... de valahogy Én mégis olyan üresnek érzem magam. Szeretem még mindig, persze ennyi év után nem ugyanaz a fellángolás van, de ez érthető.

Bárkinek elmesélném, hogy mi a problémám a " problémamentességben" kinevetne, hogy nincs jobb dolgom, biztos vagyok benne.

Eljárunk minden héten moziba vagy színházba, nekem a barátnőimmel minden héten 1 délután van közös program. Eljárok edzőterembe, szoliba, kozmetikushoz stb. tehát nem vagyok "bezárva" és mégis úgy érzem magam....


A problémám pedig: hiányzik az életemből az izgalom, hiányzik hogy megdícsérjenek hogy szép vagyok vagy csinos. A Férjem miatt rengeteg dologról lemondtam annak idején amikor összeismerkedtünk, de nagyon szerelmes voltam akkor :)

Úgy érzem, hogy semmit nem bánok az eddigi életemből, azt sem hogy hozzámentem, de mégis olyan ürességet érzek, hiányzik a flört, az izgalom, hogy történjek az életemben valami....


Jöhetnek a vélemények és a kommentek, felkészültem!!!!


2014. febr. 25. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, ez természetes, ne aggódj.
2014. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kolosszus22 ***** válasza:

Talán egy gyerek hiányozna az életedből!? Sajnos tipikus termékei vagytok a mai modern, önmagáért élő, felszínes, anyagias, önző világszemléletnek. Az életed így üres is fog maradni, ezen semmi nem fog segíteni. Valószínűleg majd előbb-utóbb megcsalod "neked ez jár" alapon, egy ideig jobban érzed majd magad a hirtelen izgalmaktól és utána megint szar lesz minden, szép lassan leperegnek az évek feletted. Nincs semmi mély tartalom az életedben, nincs miért, kiélt élned, én ezt látom sok korombelinél és sok harmincasnál. Ez a mai társadalom rákfenéje. Az autó, a szép ház, a nyaralások, a bulik, stb. ez mind csak felszín, nem ettől lesz boldog egy ember igazán, nem ettől lesz teljes az élet.

26F

2014. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tegyél, de aki elolvassa, az tanulhat belőle előre, hogy hiába van meg minden anyagi dolga, és van munkája, rádöbben hogy igazából nincs semmije. :) Egy gyerek jól jönne, kizökkentene és lenne életcélod. Felnevelni.
2014. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elégedetlennek tűnök?


Sajnos a gyerek projekt alszik, legalábbis természetes úton :S Egy örökbefogadós listán már fent vagyunk!

2014. febr. 25. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet amiatt vagy kedvetlen, hogy nem lehet gyereked?
2014. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hosszú évek óta tudom, még tiniként tudtam meg. Feldolgozni nem lehet, de elfogadtam. Van más lehetőség rá. Nem mondom, sok a konfliktus emiatt, mert vágyom rá, de sokszor elbizonytalanodom, hogy akarok-e biztosan, fel vagyok-e rá készülve. A Férjem már így ismert meg és annak ellenére, hogy Ő ennyivel idősebb elfogadta ezt!


Egy szavam nem lehet erre a pasira Én meg ilyen vagyok....

2014. febr. 25. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!