Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen érzés valakinek húzni...

Milyen érzés valakinek húzni az agyát?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát SZAAR barátocskám!
2013. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, mert velem rendszeresen ezt teszik a nők. Csak nem értem, miért élvezik annyira. Ötletek?
2013. dec. 23. 22:17
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Én lehet tudok neked segíteni, nő vagyok..:)..Szóval nekünk jó érzés, amikor azt látjuk h egy srácnak 'csorog a nyála' utánunk..és gyanítom ezt Te sem tudod leplezni a leányzó előtt..minél jobban rá vagy kattanva, annál jobban érzi, hogy veled megtehet akármit. És meg is teszi, mert hagyod..és így ki tud élni rajtad mindent. Valószínű, ha kicsit közömbösen közelednél felé nagyot nézne, és nem biztos, h utána is merné már húzni az agyad...mert tudja, hogy már nem tehet meg akármit! De én csak EGY nő voltam a sok közül :) ;)
2013. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ha egyszer csak kősziklává változom, az nem lesz áttetsző?
2013. dec. 23. 22:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Rettentően jó érzés.

Látni, érezni, hogy rám van kattanva és nagyjából csinálhatok bármit, a hatalmamban van...

Kicsit gongosz is, tudom, de ilyenek vagyunk! :)

2013. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bezzeg, ha fordítva történne...
2013. dec. 23. 22:35
 7/12 anonim ***** válasza:
kicsit gonosz? szerintem meg rohadt aljas dolog...
2013. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Velem ezt csinálta egy Pasi...nagyon rossz érzés!
2013. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Rettentően jó érzés.

Látni, érezni, hogy rám van kattanva és nagyjából csinálhatok bármit, a hatalmamban van...

Kicsit gongosz is, tudom, de ilyenek vagyunk! :)"


Kíváncsi lennék ha egyszer a te agyadat húznák akkor is ilyen nagy lenne-e a szád!

2013. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2-es voltam..igen rohadt aljas, de nekünk rohadt jó érzés! Visszatérve, nem lesztúl feltűnő ha egyből kőszikla leszel, mert sztem azt fogja gondolni, hogy meguntad h játszik veled és inkább más társaságát keresed..és nem izgat téged, h vele mi van. (legalábbis ha ezt eléred, akkor majd őt fogja izgatni, h miért nem foglalkozol vele és akkor majd ő kezd el kíváncsiskodni és akár meg is fordulhat a szitu)..De megint csak magamból indultam ki, és megint csak EGY vagyok a sok közül :)
2013. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!