Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összeveszünk egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összeveszünk egy csajjal azt mondja engedjem el, utána mért írogat hetente, hogy hogy vagyok?

Figyelt kérdés
Persze, ha megunom és válaszolok neki akkor bunkó. 1 hétre rá megin megkérdi hogy vagyok. Agyrém
2014. febr. 26. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elég idegesítő lehet :)

Ha írna, hogy hogy vagyok én nem reagálnék semmit, max. annyit, hogy most már hogy elengedtelek, nagyon jól! .)

2014. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csajoknál az tök természetes hogy mást gondolnak, éreznek, mint amit mondanak.


Ha nem csak nevelő célzatú mosolyszünetet akarnak, hanem tényleg végleg kiraknak, akkor is kíváncsiak arra, hogy vajon szenvedsz-e eleget a hiányuk miatt, és csalódottak ha nem, főleg ha gyorsan új csajt találsz.

2014. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
van uj csaj...illetve kialakulóban....
2014. febr. 26. 09:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha az mondta engedd el akkor írd meg neki hogy az van mit akartál, nincs köze ahhoz hogy hogy vagy.
2014. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
dehhogy írom.ezt várja sztem, h kiakadjak és ő nyert
2014. febr. 26. 09:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert ostoba.
2014. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

dekár, hogy itt nem lehet lájkolni :D

az, mert az a célja, hogy csak azért se tudjam elfelejteni, csak elcsúszott a számítással, mert már van más.de az a poén, hogy neki is és így is írogat

2014. febr. 26. 09:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért jobb úgy lezárni egy kapcsolatot egy csajjal, hogy azt érezze hogy ő nyert, nem jó megalázni, jobb a békesség.


Egy sértett nő számára könnyen lehetsz ellenség.


#2

2014. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem fordított pszihológia!!! Magamból ki indulva.ha pasimmal veszekszem azt mondom neki hagyj békén v nem akarlak többé látni ezzel épp arra célzok h IGENIS SZÜKSÉGEM VAN RÁD!! engesztelj ki!
2014. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Női szótár:

Igen = Nem


Nem = Talán


Talán = Igen, csak nem akarom hogy elbízd magad


Ne válaszolj neki ennyi. Akkor bemész az utcájába.

2014. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!