Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek volt már olyan szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan szakításotok, ahol mindketten sírtatok? :D

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 3 éves kapcsolat.
2014. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Volt.


2x is szakítottam vele, mert nem tudtam elviselni a beteges féltékenységét. Mindkétszer sírtunk, könyörgött, hogy adjak neki még egy esélyt...adtam:( nem kellett volna.


Az utolsó szakításnál:

Megcsalt, mondtam hogy legyen vége. Erre megütött. Visszaütöttem. Majd veszekedtünk, ordítozott velem, hogy nem hagyhatom el, könyörgött, elsírta magát, térdre borult, öngyilkossággal fenyegetőzött, az anyját is rám küldte később aki fenyegetőzött... stb. Végleg otthagytam.


Én meg mérgemben sírtam el magam. Haragudtam magamra hogy hogy jöhettem össze egy ilyen gerinctelen nyomorult senkiházi pasival.

Majdnem 1 éves kapcsolat volt eljegyzéssel együtt. 20 éves voltam amikor kiszálltam ebből.


4 évvel később ismertem meg az igazi szerelmet:) köze sincs a régebbi kapcsolathoz. Sem minőségben, sem érzelmi szinten. Nem volt soha ilyen mexikói szappanoperás dráma mint az exnél:D, csak béke, nyugalom és szerelem:)

2014. febr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen. Pont most szakitottunk mert elkoltoztek es hirtelen atirattak masik suliba es nem tudunk talalkozni... nagyon szeretjuk egymast megse lehetunk egyutt:((
2014. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!