Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély, hogy anyu megengedje, hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés

Több,mint egy hónapja vagyunk együtt a barátommal.A hétvégén ott szeretnék nála aludni,de nem tudom,hogy,hogy kérdezzem meg anyától.Szerintetek mennyi az esély,hogy megengedi,hogy ott aludjak?

Barátommal még nem feküdtünk le,de anya azt hitte,hogy már rég megtörtént a dolog,mondta,hogy védekezzünk,meg stb. Ha így áll a dologhoz,akkor csak megengedné,nem?

17L


2014. febr. 27. 15:56
 1/10 anonim válasza:
100%

hát azt neked kell tudnod, hogy milyen anyukád, engedékeny-e, hasonlók.

De kérdezd meg és megtudod!

2014. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de gáz, hogy ennyire nincs kommunikáció édesanyád és közted. Ha lenne, akkor nem kellene feltenned most ezt a kérdést.

Egyébként nyíltan egyenesen kell oda állni és megkérdezni. Túl bonyolult?

2014. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Erre nem adhatunk mi választ.

Bátorság csajszi és kérdezz rá!

2014. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
38 százalék.
2014. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igenis van köztünk kommunikáció,de azért kívülállóktól is szeretnék véleményt kérni.

Egyébként meg elég engedékeny a többi szülőhöz képest vagy legalábbis az ilyen dolgokban,hogy pl. elmehetek bulizni,sokáig is maradhatok.De ezen a téren nem tudom még,mivel ez a srác az első barátom. :)

2014. febr. 27. 16:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel a forint elég olcsó, a benzin drágul, telihold nem ma van és a legfontosabb hogy az aranyhal édesvizi nem patás nem emlős, megállapítom hogy 3^10(99*5-781,726):551+90,1666100*Pi^2 % az esélye ^.^ Szépestét xP
2014. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatotok akkor engedni fogja szerintem... ilyenkor irigykedek:D mert az én kapcsolatom anyámmal elég szar volt minden téren alapvetően, így meg sem mertem kérdezni...csak hazudtam sokáig:( nem volt jó.
2014. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még ne aludj nála. Éretlen vagy, nem lenne még jó.

Amúgy meg elsőre hívjátok meg majd a fiút aludni.

2014. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen,anyu sem engedte. Ő is azt mondta,hogy a barátom aludjon itt először. :)

De ezt nem értem,hogy mi a más benne? Így biztonságban érez otthon vagy mi? Valaki aki érti,az elmagyarázná?

2014. márc. 1. 13:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan.
2014. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!