Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérjek tőle még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek tőle még egy esélyt?

Figyelt kérdés
most ne azt írhátok hogy miért szakítottunk meg ilyenek meg hogy biztos hogy nem fog adni... ő szakított velem... szóval ő az első kapcsolatom be akarom bizonyítani neki hogy szeretem és hogy fontos nekem hogy kérjek tőle még egy esélyt? mert csak úgy be állni elé légyszíves adj még egy esélyt az úgy szerintem nem olyan jó :/ volt már aki kért valakitől még egy esélyt? és ha igen hogyan? fiú vagyok... és 15 vagyok ő 16 1 évig voltunk együtt

2014. febr. 24. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 1 nő dob évek után sose kérj több esélyt akarmiert is dobott újra megteszi
2014. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, vagyis kérni kérhetsz, de úgysem fogsz kapni. Egyszer történik valami még a kezdeti "stádiumba" akkor az nem lesz olyan, mint régen. 1 év az meg nem valami sok az esetedben, pláne ilyen fiatalon.
2014. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!