Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha csak olyan fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csak olyan fiúk udvarolnak akiket nem veszek komolyan?

Figyelt kérdés

Most 1 hónapja udvarolgat nekem egy fiú, lehet hogy màr szerelmes is belém, mindennap keres, a kedvemben akar járni. Nem akarom megbàntani mert még a jövőben lesz pàr hivatalos ügyünk egymàssal(csoporttárs), plusz nagyon kedves is, de úgy érzem nem tudok beleszeretni. Jó vele beszélgetni, csak valahogy mégis tudtàra kéne adnom màr, hogy nem lesz semmi. Mert ő most azt hiszi van esélye...


Van egy sràc, viszont akibe egy csapàsra beleszeretnék. 2 hete megcsókolt egy buliba. Kicsit komplikàlt, de azóta még nem beszéltünk. Talàn azt gondolja, nem akarok tőle semmit / nem tudja mit gondolok a csókról (mondta màsnak), ezért nem keres. Vagy lehet abszolút nem akar engem, nem tudom. Csak rossz érzés hogy mikor az előbb említett fiúval talàlkozok, folyton erre a sràcra gondolok.


Mi a teendő? :(


2014. febr. 28. 05:27
 1/2 anonim ***** válasza:
asszem később megbánod
2014. febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán keresd meg azt, aki tetszik. Lépjél.
2014. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!