Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolta vagy csak a láz miatt volt?

Figyelt kérdés
A párommal már lassan 2 éve járunk v. járnánk,már nem tudom hogy írjam.Tegnapelőtt nagy volt még a szerelem,de tegnap... Hirtelen belázasodott és hányt.Feküdt az ágyban és én bementem a szobájába.Köszönt meg minden.Mondtam neki hogy megyek haza jöttem elbúcsúzni.Kérdeztem megölel-e.Játszott a telójával.Simogattam az arcát de semmi.Elkezdi 1.elkapod a betegséget,2.tudtommal már nem vagy a párom.Aztán felült letette a telóját.Elkezdi majd találok valakit magamnak aki jobb nála meg már ahogyan én ragszkodom hozzá az beteges,meg ő már lezárta a múltat.Sírtam.És magamhoz szorítottam megpuszilgattam.Nem nézett a szemembe.Majd kérte menjek ki a szobából.Kérdeztem tőle hogy szeret-e azt mondta nem.Tegnap még a kezemet is megakarta kérni. :( Nem értem.Kérdeztem tőle adna-e egy újabb esélyt nekünk.Azt mondta:Majd még meggondolom,de menjél már.Utolsó mondata egy dühös Isten áldjon volt.(Tuti ,hogy nincs más lány a dologban.) 18/L
2014. febr. 7. 15:47
 1/7 Moszuke ***** válasza:

hát ok nélkül nem viselkedik így.. és ez nem a betegsége volt.

megcsaltad és kiderült vagy mi a szart csináltál, hogy dobni akar?:D

2014. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a lázas ember olyan, mint a részeg, mindig igazat mond
2014. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján ez eléggé idegesítő számomra.

Az egy dolog , hogy lázas állapotban alig él az ember és úgy érzi , hogy semmi ereje , de akármilyen beteg lennék , akár a halálos ágyamon ülnék a barátnőmhöz mindig szépen szólnék. Pláne írtad , hogy meg akarta kérni a kezed , ami azért nem kis lépés... Remélem minden rendbe jön , ha pedig ezt őszintén gondolta , akkor sajnálni tudom.


F/18

2014. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg sosem.Anno ő csalt meg,de az az ügy már régen meg lett neki bocsátva.De az a nő már férjél van és babája is van.
2014. febr. 7. 15:51
 5/7 Moszuke ***** válasza:
hm hát nem tudom miért volt veled ilyen.. de tény amit írtak fentebb, hogy aki lázas annak alacsonyabb az ingerküszöbe.. viszont ha már most nem bír elviselni ok nélkül, akkor később mi lesz?... egy gyűrű vagy egy baba nem javít meg semmit
2014. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt valahogy csak tisztázni kell. Meg kell beszélnetek, mert még ha vége is, ne lezáratlanul legyen vége, egy magyarázatot megérdemelsz.
2014. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hangzik olyan súlyosnak, hogy beszámíthatatlan legyen tőle.
2014. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!