Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a mosolyszüne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a mosolyszünet alatt a párotok az egyik barátnőtökkel kavart?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem voltunk együtt, de én a barátnőmnek gondoltam és a legrosszabb, hogy mind a kettő tagadja pedig tudom, biztos vagyok benne mert elég sok bizonyítékot találtam sms.ek, üzenetek, fényképek..kell ennél több? nekem nem. De akárhányszor felhoznám a témát rögtön támad...és ugyebár a legjobb védekezés a támadás! Nagyon bánt, hogy letagadja és a szemembe hazudik, hogy nem volt semmi, ha elmondta volna max. egy-két napig kilennék akadva de legalább lezárhatnám tényleg. Hogy tudjam meg?
2014. febr. 28. 10:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűen borítsd rá a bizonyítékokat! Mosolyszünet ide vagy oda, ha ennyire tagadja, akkor jelentett valamit. Már pedig akkor nagyon gyorsan tiszta vizet kell önteni a pohárba!
2014. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
már megvolt, elmondtam neki, hogy tudok mindent, de mind ezek után is tagadja és kitalál egy jó mesét amiről azt hiszi, hogy én elhiszem. ha bolygatom a dolgot csak jönne, hogy akkor szakítsunk mert én nem bízok meg benne
2014. febr. 28. 10:27
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem foglalkoznék vele. Nem nyomozgatnék, meg semmi. Egyszerűen csak ott hagynám. Attól a férfitól, aki még a barátnődre is képes ráhajtani ne várj a jövőben sem semmi jót.

A lánnyal meg tartanám a pár lépés távolságot, nem engedném már közel magamhoz.

2014. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
a gond. hogy szeretem a barátom még ezek után is. ez úgy kb. egy hónapja történt dolog, de azóta sem tudtam túl lépni rajta és azóta is próbálok olyan bizonyítékot találni amire már nem tudja azt mondani, hogy nem volt semmi.
2014. febr. 28. 10:34
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Elköszönnék tőle végérvényesen.
2014. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Átmenne a dolog nálam végleges mosolyszünetbe.
2014. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
de szeretem..és talán meg is bocsájtanám neki, ha őszintén elmondana mindent
2014. febr. 28. 10:50
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
A barátnő is menne a süllyesztőbe
2014. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
De látod, hogy még erre sem képes! Még bevallani sem tudja! Itt nagyon úgy tűnik, hogy te vagy ráakaszkodva ő pedig mintha eltűrne. Már pedig ha így van, vagy lépj túl rajta vagy hagyd ott. Nincs más választásod.
2014. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
ő akart békülni velem és nem én ő vele! ezért furcsa az egész. de miután kibékültünk utána is láttam, hogy beszéltek és fényképeket is találtam a lányról. de akkor én voltama hibás és engem támadott mondván, hogy mit kutakodok a gépében!
2014. febr. 28. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!