Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátnőtökkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátnőtökkel, ha úgy lépne be a facebook fiókotokba összesen 2 alkalommal, hogy előtte ti megadtátok hozzá a jelszót neki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 23:30
1 2
 1/17 putyííí ***** válasza:
Nem ^^
2014. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha az szakító ok, hogy belép, akkor minek adod meg neki a jelszót...?
2014. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha én is tudom az övét akkor kit izgat hogy belép?
2014. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarod ,hogy belépjen az oldaladra ne ad meg neki a jelszavad. :P
2014. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy a barátnő,akit dobtak és ügyesen kihagytad a megfogalmazásból,hogy "belép,mert féltékeny és átolvasgatja a levelezéseket és nem bízik benned".
2014. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Amúgy nem,de nekem nincs fb-m :D

Viszont amúgyse tenném.

2014. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 savanyújóska ***** válasza:
100%
Nem? Ha megadtam, akkor azért adtam meg, mert beléphet, nem? Ráadásul 2 az nem túl sok, meg gondolom, nem túrta szét az egészet... (Én mondjuk NEM adnám meg neki semmilyen jelszavam, esetleg lezárt borítékban halálom esetére, de az nem rá tartozik, mint ahogy az övé sem énrám.)
2014. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 savanyújóska ***** válasza:
Csiszolnám a válaszomat, hogy ha utána az onnan szerzett adatokból féltékenykedne, majd folytatná, miután jeleztem, hogy nem kéne, akkor valószínűleg igen. Ide viszont nem jutnánk el, mert addigra már nem tudna belépni.
2014. jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:
ha tudja a jelszavam bárhová, beléphet persze, hisz azért tudja, de azért én is tudjak róla, hiába nincs sehol semmi takargatnivalóm :(
2014. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha nincs takargatnivalód, akkor miért baj ha belép??? amúgy meg ha már megadtad a jelszót, akkor azért akarsz vele szakítani, mert belépett? vagy azért vagy mérges, mert nem bízik benned? van erre oka???
2014. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!