Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nálatok elmegy a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok elmegy a baráti szájrapuszi?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,legjobb fiú barátom,aki szintén 15 éves,szájon puszilt.

Picit meglepett a dolog.

Nem lehet,hogy meleg?



2014. febr. 28. 12:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd meg neki, hogy nincs bajod a melegekkel és nyugodtan elmondhatja ha az, meg utalj rá, hogy neked ez nem jön be, de érezze hogy ha az akkor neked elmondhatja, ha tenyleg jó barátok vagytok.
2014. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni,köszönöm szépen! :)
2014. febr. 28. 12:51
 13/34 anonim ***** válasza:
48%
Sztem kerüld el amíg nem pályázik a végbeledre!
2014. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
80%
De nem biztos, hogy az, ha egyszer megtörtént, viszont nekem is volt hasonló helyzetem úgy 16 évesen, marmint hogy én pusziltam meg a haverom, és én szerelmes voltam belé, és rengeteget szenvedtem, hogy nem mondta hogy száljak le róla, semmit nem mondott, de nem csinált semmi többet... Szoval mindenképp legyél határozott is ne hagyd szenvedni, de mégis normalis vele,biztos érted:D
2014. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
48%

Heló!


Arcra se, nemhogy szájra... Brrrr!

2014. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem elfogadható a szájra puszi egy másik fiútól.

Ez a gesztus számomra egyébként is elég intim dolog, a szerelmet és a szeretetet fejezi ki, márpedig a férfire képtelen vagyok így nézni.

Előfordulhat, hogy homoszexuális gondolatai vannak, most vagytok abban a korban amikor tombolnak a hormonok és leggyakrabban alakulnak ki a szexuális orientációk.

2014. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Nekem igazából Ő tetszik,e a lányok is.

Ez lehetséges?

2014. febr. 28. 12:59
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges az is hogy bejönnek a Fiúk meg a lányok is, én amugy 19 éves vagyok, és nekem is a 14-15 eves kor volt az amikor rá jöttem arra, hogy a Fiúk jonnek be igazán, utána jött az öngyűlölő korszak, el akartam az érzéseimet terelni... Na ezt ne csináld soha, mert csak idő pazarlás, én két évig csak utáltam magam, aztán 18 éves koromra mikor már lett barátom elfogadtam magam így... De élj szabadon, és ne kínozd magad mert az a legrosszabb, de lehet nem is kinzod magad :D csak elmondtam hátha Segítettem valamit...
2014. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Igen,segítettél,nagyon is sokat,köszönöm szépen! :)

Közben utána olvasgattam,hát úgy fest,hogy biszexuális volnék.

Szeretni szeretem,és külsőre is nagyon tetszik.Sosem tudnám magam emiatt gyűlölni,elvégre Lady Gaga is megmondta:


No matter gay, straight, or bi,

Lesbian, transgendered life,

I'm on the right track baby,

I was born to survive.

No matter black, white or beige

Chola or orient made,

I'm on the right track baby,

I was born to be brave. :D

2014. febr. 28. 13:08
 20/34 anonim ***** válasza:
82%
A tény hogy fiú létedre ismered Lady Gaga számait, dalait, a dalai szövegeit eddig is egyértelművé tehette már volna számodra, hogy nem vagy 100%-ig heteró. Vicc nélkül.
2014. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!