Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nálatok elmegy a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok elmegy a baráti szájrapuszi?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,legjobb fiú barátom,aki szintén 15 éves,szájon puszilt.

Picit meglepett a dolog.

Nem lehet,hogy meleg?



2014. febr. 28. 12:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Még a végén kiderül, hogy te pusziltad meg őt :)
2014. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Sok ismerősöm szereti Lady Gaga-t,pedig fiúk. :)

Szerintem ez nem jelent semmit.

Nem,Ő puszilt meg engem. :)

Ma úgyis átjön látogatóba,akkr majd megbeszéljük a dolgokat.

2014. febr. 28. 13:20
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Majd Írj már mi volt :D
2014. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy mi a véleménye a homoszexualitásról.
2014. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Megírom. :)

Nem zavarja,teljesen elfogadja,azt tudom. :)

Elég fura példát hozott fel anno amikor szóba jött a mássághoz való viszonyulás.

Azt mondta,hogyha engem elfogad olasz létemre,akkor a melegeket miért ne? Én is más vagyok hozzá képest,elvégre Ő magyar,én meg olasz.

Furcsállottam ezt a párhuzamot,de ráhagytam.

2014. febr. 28. 13:43
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Ritka a fiúknál az ennyire közeli, fizikai érintkezést is megengedő barátság, de létezhet. Nem kell rosszra gondolni, attól, mert kaptál egy baráti puszit, még ne könyveld el homokosnak. Ha nem lenne ez a társadalmi berögződés, a fiúk is ugyanúgy ölelgetnék meg puszilgatnák egymást, mint a lányok.
2014. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem volna, ha ilyen jó barátom lett volna. :)
2014. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 My Conserve ***** válasza:
100%

"Sztem kerüld el amíg nem pályázik a végbeledre!"

Ha meg a végbelére pályázik, akkor menjen vele randira, ugye? :D


Viccen kívül, egy puszi nem jelent semmit. Előfordulhat totál véletlenül is - utána viszont illik bocsánatot kérni, meg általában látszik is az emberen, hogy borzasztó zavarban van. Ha ő inkább mosolygott utána, és remekül érezte magát, az már jelent valamit.


Amúgy szerintem kérdezd meg tőle. Ne kelljen már detektíveset játszani, komolyan, ő a legjobb barátod.

2014. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Mosolygott,mint mindig,nagyon jó kedve volt. :)

Beszélni fogok Vele,csak hirtelen történt a dolog,és kíváncsi voltam a véleményetekre. :)

2014. febr. 28. 20:27
 30/34 anonim válasza:

Szerintem ha van több rá utaló jel is, utálj rá valahogy, vagy ha nem félsz, mondd el neki h bi vagy, hátha ő is.

Egyébként ettől még nem lesz meleg, fiúbarátok közt is mindenki más mértékben fejezi ki a szeretetét. Nekem van olyan barátom aki folyton az ölemben ül, ha megyünk valamerre a vállára húzza a kezem és átkarol, rámdől stb; egy másikkal pl filmnézésnél fogjuk egymás kezét, ilyenek.

Szerintem jó ha egy srác ki tudja fejezni a szeretetét a barátja iránt, nincs ebben semmi b*ziság, csak nem kell a sok nyálas szöveg :D

18F

2014. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!