Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesen, hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen, hogyan tudnék leszbi vagy biszex lányokkal ismerkedni? (leszbi vagyok)

Figyelt kérdés
Szeretnek ilyen lanyokkal ismerkedi baratkent vagy akar kesobbi kapcsolat erdekeben. Meg lenne egy ket kerdesem amire valaszt szeretnek kapni es hatha tudnatok segiteni. Kerlek irjatok privit! Koszonom elore is!

2014. febr. 28. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te vagy trollkodsz, vagy trollkodsz :)


ha megsem, akkor 14 evesen meg inkabb csak azon agyalj, hogy vajon tenyleg leszbi vagy-e vagy csak kivancsi? :)

par ev mulva raersz kiserletezni, de a helyedben en meg nem gondolkodnek ilyeneken.

2014. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiús kinézetű lányokat keress.Legtöbbjének ilyen a hajlama,vagy ilyen is meg olyan is...
2014. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen azzal foglalkozz, hogy el ne felejts leckét írni hétvégén.
2014. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 évesen még bőven ráérsz ezzel. Eleve nem nagyon fogsz olyan értelmes leszbi/biszex lányt találni, akinek egy 14 éves kislány kell, legfeljebb a saját korosztályod marad.
2014. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Ne hallgass a sok forever alone-ra.

14 évesen igenis lehet tudni, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, én is így voltam.


25/l

2014. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Pinkvanilla..;)
2014. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod :)
2014. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
irj ;) 14L
2014. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
irj!16L
2014. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!