Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik pasi szereti kifejezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik pasi szereti kifejezetten a nagy melleket, az inkább mások előtt büszke, hogy nagy a bnője melle vagy féltékenykedik általában, ha nézik neki mások is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Büszkék szoktak lenni rá.
2014. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A nagymellű nőket mindenki meg akarja d*gni, ha a csaj még bulizós is, az nem egy életbiztosítás sajnos. Nekem volt ilyen barátnőm, rövid ideig voltunk egymással, aközben is voltak többen akik bepróbálkoztak nála. Én másnak sosem vágtam fel azzal, hogy nagy a melle, de magamban örültem.
2014. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én párom elég ellentétesen áll ehhez a dologhoz... Nagyon oda van a nagy mellekért, imádja az enyémeket, de borzasztó nagy balhékat csinál abból, amikor megbámulnak - amiről nyilván nem én tehetek. Egyáltalán nem rakom ki a mellem, sőt, mióta együtt vagyunk, egyszer sem volt rajtam olyan felső, amiben egyáltalán egy kicsit is lenne dekoltázsom (ő jelezte, hogy zavarja, ha mások látják, én elfogadtam), de egy D-s kosár feltűnő garbós pulcsiban is... Arról meg ne is beszéljünk, hogy nyáron sosem mehetünk emberek közé strandolni, mert nyilván egy fürdőruhában nem tudom úgy eltakarni, ahogyan ő szeretné...

20N

2014. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noydra ***** válasza:

Én bevallom, büszke vagyok.:)

De nemtom ebben a helyzetben hogyan lehet féltékenynek lenni...

2014. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noydra ***** válasza:
100%
4es, nem tudom, hogy bírod a barátod. Kicsit beteges a viselkedése...
2014. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Noydra:

Úgy bírom, hogy ezen kívül semmi, de tényleg semmi gond nincs vele. Nagyon szeretjük és tiszteljük egymást, a szexualitás, a kommunikáció, a bizalom is teljesen rendben van, és már megszoktam ezt a dolgot. Persze ha ezen kívül másban is "korlátozni" akarna, az nem lenne olyan könnyedén elviselhető, de ezt megbeszéltük párszor, és el tudtam fogadni. Tény, hogy néha zavar, de valamilyen szinten megértem.

2014. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noydra ***** válasza:
100%

Én annyira nem bírom felfogni. Na mindegy :D

Nyáron tök jó lehet megsülnöd... meg strandolni se lehet... na mindegy, csak nekem ez furcsa.

2014. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy megtiltja a strandolást, szerintem is túlmegy a határon (egyik előző válaszoló voltam). Az még elmegy, hogy nem akarja, hogy a lány kihívó ruhákat vegyen fel, de ez már sok.
2014. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tiltja meg a strandolást, csak nem hajlandó velem jönni. :D De köszi egyébként a reakciókat, átgondolom ezeket a dolgokat, és megpróbálom megbeszélni vele :) A kérdezőnek meg bocs az offért:)
2014. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj, remélem, sikerül vele megbeszélned, talán neked is jobb lenne kicsit, bár örülök, hogy más gond úgy nincs :)
2014. márc. 1. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!