Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki olyan módszereket hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki olyan módszereket hogy hogyan szakítsak szét egy csávót meg egy csajt Mert az a pasi az enyém volt csak elvette tőlem De igazából még mindig szeret csak túl büszke hogy bevallja Szóval tudtok jó kis módszereket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 20:45
 1/9 A kérdező kommentje:
elnézést! Ki TUD olyan módszereket...(CSAK EZT KIHAGYTAM BOCSI)
2010. márc. 24. 20:46
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nálam ebben a helyzetben az vált be, hogy tartottam a kapcsolatot a sráccal, párszor találkoztunk is, kb 2-3 hetente. 3 hónap kellett, hogy rájöjjön, hogy tényleg én vagyok az igazi, most itt ül mellettem :)
2010. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
És ezt mire alapozod,hogy még mindig téged szeret? Ha el tudták tőled szakítani,akkor nem hinném,hogy annyira beléd lenne zúgva......Szerintem hagyd őket.
2010. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez elég undorító dolog szerintem és semmi értelme,ha sikerült tőled elszedni akkor máskor is így lesz ha esetleg sikerülne visszaszerezni a srácot.
2010. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Tiéd volt? Max,amit megeszel.

Ha tényleg téged szeretne és veled akarna lenni,mert boldog veled,akkor nem jött volna képbe egy harmadik személy.Ha ő most úgy gondolja inkább a másik lánnyal jár,akkor nem hiszem,hogy a sz@rkavarásod után örömmel megy vissza hozzád.Sőt,benne van a pakliban,hogy megutál,de nagyon.

Inkább tanulj a volt kapcsolatodból,hogy hol és miért siklott ki és ne keress bűnbakot,ezt ketten rontottátok el,még akkor is,ha jött a képbe egy harmadik.Egy fülig szerelmes és elégedett srácot nehéz "elvenni".

2010. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret annyira, hogy magától legyen veled, inkább hagyd őket.
2010. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól bevált szokás a mondatokat lezárni. Teszem azt mondatvégi írásjelekkel. Inkább ezeknek nézz utána! Őket pedig hagyd békén!
2010. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De engem nem az érdekel hogy ott haggyam e vagy sem hanem hogy hogy szedjem szét őket!!!
2010. márc. 25. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked bizony a k.rva anyádat!
2010. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!