Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi tetszik jobban a hosszabb vagy rövidebb haj?

Figyelt kérdés
Lányok,azt szeretném kérdezni,kinek mi tetszik.A rövid vagy a hosszú haj jön be jobban egy pasin?Esetleg a kopasz?Milyen stílusú haj,ami nektek tetszik?Légyszíves kort is írjatok.

2014. márc. 1. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A rövidebb haj tetszik nekem. Hosszú férfi hajat még nem láttam úgy, hogy rendesen ápolt lett volna, férfias lett volna, jól nézett volna ki. A rövid se legyen majdnem-kopasz, nekem az nem tetszik, ahogyan a kopasz sem. Az ilyen félig-felnyírt, szembelógós emós, és hasonló divathajaktól is falra tudok mászni :)

20N

2014. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ami nem teljesen rövid hanem hosszabb, de a hosszú haj már nem jön be 19
2014. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi áll jól. Nekem gyengém a hosszú haj, de ha nem előnyös a pasin akkor legyen inkább rövid.
2014. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nálam általában nyert ügye van annak a psinak,akinek hosszabb a haja....na nem ám az a nagyonh ossú copfba fogom.zsíros stílus,csak a hosszabb,mint pl az emo :) 16/L
2014. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.És szakáll?Valamilyen forma borosta vagy borotvált arc?Kort is írjatok kérlek.
2014. márc. 1. 13:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak a hosszú tetszik, de legyen mindig ápolt, ne zsíros. Szakáll, borosta, semmi ilyesmi nem jön be.

28L

2014. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3. válaszoló 19 éves lány.

Engem nem zavar az arcszőrzet sem, de azért néha hadd lássam borotváltan is. :)

2014. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat!
2014. márc. 1. 19:24
 9/12 A kérdező kommentje:
És ha valakinek nem egyenes a haja?
2014. márc. 2. 14:26
 10/12 anonim válasza:
Nekem a túl rövid haj nem tetszik. Viszont a hosszút sem szeretem a fiúknál, csak esetleg akkor ha rasztahajról van szó. 17/L
2014. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!