Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de félek kérdezősködni róla vagy egyáltalán hosszabb ideig ránézni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,az osztályomban ciki a csajozás ezért látszólag kerülöm a lányokat,nem vagyok ronda vagy buta.

Félek megkérdezni hogy leszünk -e barátok mert attol tartok leégek


2009. dec. 17. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
jó hírem van: ha ciki a csajozás, akkor te valami b*zi osztályba jársz, ezért ne is törődj velük, csajozzál be..
2009. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyet értek! :D hajrá hajrá! ne foglalkozz mással!:D
2009. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy már kari előtt megkérdeztem volna de már 2 napja hiányzik a sulibol(én irtam a kérdést és ezt csak hozzáfűzöm)
2009. dec. 17. 17:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Amugy van valaki aki Hüvösvölgyön jár isibe mégpedig a Remetekertvárosiba?
2009. dec. 18. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:
lol hol van eza hűvösvölgy még sose hallottam rla:D amugy laza legyél ám és minden menni fog kicsit szemezel vele és rádmosolyog akkor meg kérdezed hogy lesztek-e és kész:D
2010. jan. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hűvösvölgy Budán van, Buda pedig Budapest része. Ha Budapest sem derengene, az a fővárosunk :D
2010. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja vágom kössz a felvilágositást:D
2010. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így utólag aggódtam hogy bunkóra sikerült, de akkor érted a viccet :D

Hogy a kérdező is választ kapjon: szerintem is csajozz, nincs abban semmi ciki. Ha pedig összejön akkor örülhetsz, ráadásul te leszel az ARC az osztályban :)

2010. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. A csajozás nem ciki!!! Kapcsolatba kerülsz a másik nemmel!!! Ebbe mi a ciki???


2. Ne foglalkozz másokkal, csak magaddal!! Ez a te életed!!! Senki nem szólhat bele!!


3. Szeresd és tiszteld magad. Légy egyéniség. Így majd élvezni fogják a társaságodat.


4. Ha már biztos vagy önmagadban, akkor tedd meg az első lépést a célod felé. Keresd a lány társaságát. Köszönhetsz neki. Beszédbe elegyedhetsz vele.

Találkozókra hívhatod.


5. A lány reakciójából majd láthatod mennyire vagy sikeres nála. Lehet hogy bejössz majd neki, lehet hogy nem. Lehet hogy majd beléd karol, puszit ad, csókot ad, akar találkozni veled, ekkor már mondhatni hogy jártok.


De az is lehet hogy egyáltalán nem viszonozza a közeledésedet mert nem vagy az esete. Ne keseredj el, minden tőled telhetőt megtettél, légy büszke arra hogy milyen bátor voltál.


Személyes példák:


1. Táborban pingpongozás közben beszóltam egy lánynak valami vicceset. Tetszett neki. Elkezdtünk beszélgetni, találkozni, szórakozni. 2 évig erős kapcsolat alakult ki közöttünk.


2. Kezdő voltam egy munkahelyen. Volt két lány akit kinéztem. Hazafelé megszólítottam őket barátságosan. Megkérdeztem a nevüket, satöbbi. Nagyon jól összebarátkoztunk, együtt röhögtünk sokáig. Sokat csajoztam velük.


3. Diszkóban odamentem egy ismeretlen csajhoz aki tetszett. Együtt táncoltunk, majd félrehívtam beszélgetni. Később megbeszéltük hogy találkozunk, de azóta sem jött össze. :)))

Látod, ilyen is van. De fő hogy megpróbáltad!!!! És ez magabiztosságot ad!!!!


- A LEGFONTOSABB HOGY LÉGY BÁTOR ÉS ÖNMAGADAT ADD!!! -

2010. jan. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat és nem sikerült bunkóra. (bár más kérdésemben volt egy pár[nem hiszem hogy bunkók vagytok])

a sok szöveget a félreértések kiküszöbölésére írtam. remélem sikerült

2010. jan. 16. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!