Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta van barátnőm, sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta van barátnőm, sokkal több csaj kezd ki velem, mint előtte. Miért?

Figyelt kérdés

Kb 10 hónapja van barátnőm, ez az első kapcsolatom. Előtte a lányok konkrétan szarba sem vettek, még csak rám sem néztek,akárhogy próbálkoztam. Viszont mióta kapcsolatom van, kiugróan sokan próbálkoznak be nálam. Igaz,zömében csak ártatlan flörttől van szó, de nem egyszer kaptam konkrét ajánlatot is. A barátnőmmel leginkább hétvégén találkozunk, akkor mászkálunk együtt, szóval még az sem lehet, hogy az "elérhetetlen" kell a nőknek. 10 hónap alatt egy alkalomnak engedtem,hogy kicsit továbbmenjen a dolog, de eléggé féregnek éreztem magam, így abból sem lett semmi. Viszont többször gondoltam arra, hogy megszakítom a kapcsolatomat,hogy szabadon csajozhassak, de túlságosan félek a bukástól.

Miért csak akkor kellek a lányoknak ha van barátnőm?

Mi a f@ szomért van ez?


2014. márc. 2. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Kisugárzásod miatt.


Velem akkor szokott előfordulni ez, mikor eldöntöm, hogy most egy ideig nem szeretnék barátnőt.

2014. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek mindig az kell ami nem lehet az övék. Vagy, ha nem is mindig de jobban vágynak rá.
2014. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Evek ota remenytelenul hajtottam harom lanyra ... mostanaban eldontottem, hogy nem erolkodom tovabb ... azota van harom csajom, raadasul most Ok nyomulnak :)
2014. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért teszed fel hetente ezt a kérdést?
2014. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó kérdésem 2013.01.14.-én volt, akkor is kiskutya vásárlással kapcsolatban... paraszt!
2014. márc. 2. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak a barátnődet sajnálom... De arra figyelj, ha otthagyod, nem jön össze utána hosszú ideig egy csaj sem, tedd meg azt a szívességet, hogy nem mész vissza hozzá utána ;)
2014. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Magabiztos vagy, és boldog. Ezen kívül nem görcsölsz rá egyáltalán, bátrabb vagy, mert tudod, hogy nincs vesztenivalód. Viszont tegyél meg egy szívességet, és ne legyél görény. Vagy felejtsd el ezt, és legyél boldog, hogy egy olyan ember lehet a tied, aki ennyi önbizalmat képes neked adni, becsüld meg, és kamatoztasd máshol az önbizalmad. Vagy szakíts vele, és ne is menj vissza hozzá többet.
2014. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!