Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! A barátnőmel elmarad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! A barátnőmel elmarad a sex mert nincs kedve hozá! Miért lehet?

Figyelt kérdés

Amikor odakerül a sor a szexre vagy ha el is kezdjük mindig az a válasz h nincs kedve hozzá! Meg már nem is kényeztet úgy mint régen mert azokat már nem csinálja!(ez volt a válasz h miért nem kényeztet úgy mint régen )

Már több mint 2hónapja nem szeretkezünk úgy igazán!

Valaki segítsen köszi 20/f 18/l


2014. márc. 2. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, kérdező... tőle kérdezd meg, ne tőlünk várj gondolatolvasást.
2014. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg...beszéljétek meg. Ha nem segít, akkor meg vigyél bele új dolgokat, tedd magad vonzóbbá, csábítsd, izgasd fel jobban.
2014. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele, és kérdezd meg mi lehet ennek az oka. Fontos hogy megtudjátok beszélni ezt.
2014. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha megkérdem h miért nincs akkor az a válasz h vagy fáj a hasa vagy nincs kedve vagy fáradt! Meg nem is szerteti meg nem is engedi h szájjal kényeztessem! De olyankor olyan szar érzés mikor sex közbe bevágja h elment a kedve :(
2014. márc. 2. 16:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet hízott és szégyelli, vagy nekem gombás fertőzésnél sem volt kedvem, nem is szeretem az érzelmes meg romantikus előjátékot, vagy előtte rossz kedvem volt és mensi előtt és alatt se kívánom.
2014. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor miért csinálja sex közben h nincs kedve?
2014. márc. 2. 17:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy úgy ahogy van, már un téged vagy van valakije. Ugye azt ő sem gondolja komolyan, hogy valakinek mindig fáj mindene és a másik ezt be is veszi?

Úgy ahogy van, a veled való szexhez nincs kedve.

Esetleg, amire még gondolok, ha elkezdett fogamzásgátlót szedni mondjuk, akkor annak egyik mellékhatásaként jelentkezhet a szedőnél libidócsökkenés.

Amúgy le kell ülni és meg kell beszélni, hogy őszintén mondja meg, hogy mi baja van a veled való szexel? Mert ez így nyilván nem egy jó párkapcsolat. Mert előbb vagy utóbb vagy dobod, vagy félrelépsz. Az előbbiért pedig szó sem érhetné a ház elejét.

Én már nem vagyok ilyen fiatal, közel vagyok a 30-hoz, nő vagyok, de én nem bírnám ki, ha 2 hónapig nem lenne szex. Természetesen egészségügyi okokból az más, ha nincs, de ha minden rendben van mindkét féllel, akkor azért 2 hónap szexhiánytól szerintem a falat kaparnám...

2014. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát már valamikor èn is kaparom :) volt olyan is h mielőtt elkezdtük volna a szexet rá vette volna magàt de làtam h nincs kedve hozzá utána hagytam a szexet. Mert nem nem megy úgy h csak színleli magát! Nem tudom h mit kéne csinálni mert ez így nem valami jó
2014. márc. 2. 17:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szed fogamzásgátlòt
2014. márc. 2. 17:29
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:
Nem tudom, de beszéld meg ezt vele alaposan. Így nem nagy jövője lesz ennek.
2014. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!