Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri ez nekem? Akarom én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ez nekem? Akarom én ezt, szeretném én ezt? Mit akarok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Én vagyok az aki már lassan 4-5 éve itt sír gyakorin, hogy nincs barátnője, meg, hogy magányos meg, hogy őt senki sem szereti stb. Köznyelven igazi balek aki nem képes változtatni az életlén. Akiben nincs erő, hogy megváltoztassa az életét jó irányba. Az aki mindig csak álmodik, de tenni érte sosem tesz semmit. Folyton csak vágyakozik, de megint cak nem tesz semmit..tehát én vagyok az örök vesztes és örök szerencsétlen balek.


Kb 2 hete nem tudom, hogy, de sikerült egy lánnyal facebookon összeismerkednem. Elvileg..."elvileg" távkapcsolatban vagyunk egymással. Az elején kérdeztem tőle, hogy nekem nagyon fontos az őszinteség és a hűsség, ezért kikötöttem neki, hogy kegyünk egymáshoz őszinték. Megkérdeztem tőle, hogy nincs-e lezáratlan kapcsolata, vagy nem szerelmes-e más valakibe...tehát szabad a szíve vagy sem. Azt mondta, hogy nincs senkije, nem szerelmes most senkibe. Hittem neki, de mint kiderült nem kellett volna. Velem egyhuzamban van egy másik fiú is akivel távkapcsolatban van. Írtam neki, hogy mit szeretne, engem vagy őt. Azt írta, hogy mindkettőnket szeret. Aztán írta, hogy a másik fiúval lezárta a dolgot, és soha többé nem fog hazudni nekem, de azt írta, hogy szereti nagyon a másik fiút, meg engem is. Oké, együk fel hiszek neki. Vele csak barát és elvileg most csak velem van kapcsolata.


A napokban fogok hozzá leutazni, ami nem kevés pénz a vonatjegy árát figyelembe véve. Oda vissza, meg venni neki valami apróságot, tehát nem lesz valami olcsó mulatság nekem ez.


Épp indultam munkába, és vártam a metróra. És elgondolkoztam. Kell ez nekem? Akarom én ezt?

Hisz hazudott, de megígérte, hogy többé nem fog hazudni. Most akkor higyje neki vagy sem? ÉS mi van ha leutazok hozzá, és tegyük fel bejövünk egymásnak és összejövünk, a távolság miatt csak hetente 1-szer 2-szer találkozhatnák. És kitudja ő mit csinál az alatt a többi nap alatt. És kitudja, hogy nem chatel más fiúkkal, kitudja, hogy hűséges e hozzám vagy sem.

De ha azt veszem figyelembe, hogy lassan 6 éve siránkozok egy barátnő után, és igen 6 év alatt egy sem jött össze. És most itt van egy. Most nem tudom, hogy mit tegyek. Olyan sok a hátráltató dolog ebben az egészben.

A hűség az őszinteség és a távolság. De tudom, hogy ha most nem veszem kézbe az ügyeket megint 6 évig sírhatok itt.


Mit tegyek? 17l, 22f


2014. márc. 2. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dugd meg es hagyd ott :D jobbat erdemelsz
2014. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mr. Truth ***** válasza:
Te vagy az Gé e gép e el?
2014. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Menj bele, próbáld meg, hogy legalább TÖRTÉNJEN veled valami....:D
2014. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hogyha több éven keresztül siránkozol egy barátnőért és itt van előtted a lehetőség, akkor NE hagyd ki! Lehet hogy működni fog, lehet hogy nem, de egy próbát megér.
2014. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

beleszerettem.

és megbeszéltük, hogy még jó darabig nem szeretne nemi életet élni megszeretné várni azt míg készen áll majd rá.


meg én sem a szexre megyek...totál nem...hanem az érzelemre.


de olyan nehéz lesz mert ha belevágok ebbe a kapcsolatba és kiderül, hogy végig csak átvert én meg belefektettem a rengeteg pénzt meg időt és utána jön majd a csalódás, még belegondolni is rossz..már így előre.

2014. márc. 2. 20:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem fog sikerülni :/HIGY NEKEM!!!!!!!!!!
2014. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

miért nem sikerül?

már 2 hete beszélünk, telefonon meg facen.

2014. márc. 2. 20:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert én is ilyenben voltam mint te :/ Rajtakaptam 3x,hogy más pasik is érdeklik...A tied se különb.
2014. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem majd a találkozó után döntsetek. Ne haragudj meg, de azért arra, hogy 2 hete ismerkedtek facebookon meg beszéltek telefonon, még nem lehet rámondani, hogy párkapcsolat. Ez nem is baj, ennek idő kell. A kapcsolat eme stádiumában még ne várj túl sokat. A személyes találkozó fogja eldönteni, lehet-e ebből valami. Addig ne görcsölj!
2014. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pain for Pleasure ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg, én is hasonló helyzetben vagyok, az elején még nagyon bizonytalan voltam, de most már kezd jobbra fordulni a helyzet.

Ha lemondasz erről akkor meg azt bánnád, hogy nem tettél semmit. Sok sikert! :)

2014. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!