Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végzettségbeli különbségek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végzettségbeli különbségek?

Figyelt kérdés
Mennyire működhet, szakmunkás végzettségű, illetve egy diplomás párkapcsolata? Jól elbeszélgetnek, sok közös témájuk van. Személy szerint én nem a végzettségtől teszem függővé egy ember értékét, de kíváncsi lennék más emberek véleményére is.
2014. márc. 3. 09:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy gondolom,hogy diploma mellé észt nem adnak!

Így lehet egy szakmunkás végzettséggel is értelmes az ember. Az a lényeg,hogy legyen miről beszélgetni és megértsük egymást. Soha nem ítélkeztem egy végzettség miatt sem pozitív sem negatív irányban.

2014. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen jól működhet, szerintem nem függ a végzettségtől hogy mennyire vagytok egy hullámhosszon. Nekem is csak szakmám van a párom viszont diplomás mérnök, még is nagyon jól megvagyunk. :)
2014. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sok diplomás azt hiszi az a papír azt jelenti, hogy okos. Hát nem. Nagyon sokkal találkoztam, akiről azt sem mondtam volna, hogy a 8 osztálya meg van.

Viszont olyan szakmunkással is találkoztam, aki kimondottan értelmes és okos volt.

Nekem is csak szakmunkás végzettségem van. Nekem is sokat kellett tanulnom a szakmáról, amivel előrébb vagyok, mert azzal nem fogok pénzt keresni, hogy tudom mikor halt meg Napoleon.

2014. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Intelligenciát nem osztanak a diplomával együtt, szóval azt gondolom, hogy alapból nem mérvadó, hogy minimum hasonló szinten legyen a két ember végzettsége.
2014. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én mindig azon tanakodom, hogy...


Észt nem adnak diploma mellé...


De vajon diplomát adnak ész mellé?

(szóval ha valaki "okos", akkor biztosan meg tud szerezni egy diplomát?)

2014. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Amikor katona voltam a legbunkóbb viselkedésűek a diplomások voltak. Igen az intelligencia és iskola nem egyenlő, itt munkahelyen is az én részlegemen csak egy diplomás volt, a viselkedése miatt 2 év után kirúgták. Persze azért ilyen iskolai szint különbségnél tényleg szerencse is kell, meg emberileg olyannak kell lenni. Ha a saját példámból indulok ki nekem technikumi a végzettségem.(érettségi) Sok kapcsolatom nem működött, diplomásokkal, majd volt egy szakmunkás is de az sem jött be, így már azt gondoltam az lenne a legjobb ha ugyanolyan iskolázottságút találok és vele leszek boldog. De végül mégis egy diplomással élek és nagyon jól megvagyunk!
2014. márc. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Vajon a bunkó viselkedés és az intelligencia kizárja egymást?
2014. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem annyira intelligencia, hanem értékrendi kérdés is. Kérdés, hogy kinek mi mit jelent. Van akiknél gond lehet, van akiknél nem, mert máshol húzódnak a határok náluk. Ezek nem csak diplomatémában jöhetnek el, hanem nagyon sok minden másban is idővel. Személyfüggő, és a szakmunkás végzttség értéke is egyre nő, mert gyakorlati haszna van.
2014. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

itt mindenki jó szerető akinek 10 cm a farka, és mindenki okos aki tanulatlan. mindenki buta aki diplomás


gyakori, én így szeretlek :D


a diploma minimum 110-120-as iq-t jelent. szakmunkáshoz elég 90-100.

2014. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6%

Akkor működik ha a nő az alacsonyabb iskolázott.De iskolától függetlenül is, sosem jó ha a nő az aki értelmileg, érzelmileg, intelligenciában fejlettebb egy férfinél, mert bármennyire is titkolja előbb utóbb kibukik a különbség és a nő nem fogja jól érezni magát, mert nem tudja kiadni magát. Hiszen tisztában van azzal, hogy a férfiben mérhetetlen kisebbségi komplexust indít el.

Az ember önmagát butábbnak való mutatása egy idő után nagyon fárasztó tud lenni. Ez még akkor is áll ha a pasinak a papírforma szerint diplomája van, a nőnek meg csak egy mezei érettségije, de fejlettebb intelligenciában mint az adott pasi.

2014. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!