Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak ekkora különbsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ekkora különbségek a férfi és női elvárások között?

Figyelt kérdés

A férfinak elég, hogy a nő ne legyen fogyatékos szinten hülye, és legyen hűséges.

A nőnek ezzel szemben olyan elvárásai vannak a férfi felé, hogy elég felsorolni. Legyen magabiztos, talpraesett, határozott, okos, sármos, anyagilag rendben, kedves, humoros, romantikus, de ne papucs. Hordozzon a tenyerén, nyújtson biztonságot. Stb...


Ez a minimum a nők részéről, amiből nem hajlandók lejjebb adni. A külsőségekre még ki sem tértem. Mindenki szuperférfit keres, nagy részük olyat, ami nem is létezik. Miért nem lehet egy kis kompromisszumot kötni?


2013. szept. 27. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Mos takármit írok ide lepontoznának...
2013. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Ezek közül csak az anyagiak számítanak valójában a nőknek, külsőre viszont valóban hatalmas elvárásaik vannak. Eleve csak náluk jobban kinéző férfival hajlandók összejönni, és azt is hamar lecserélik, ha még jóképűbbel találkoznak.
2013. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van ennyi elvárása. És férfiakban is van aki felszínes.

Erre megint csak azt tudom mondani, hogy rossz körökben keresgélsz, tehát lehet neked is sok az elvárásod, csak magadnak sem vallod be.

2013. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
vannak kivételek elvégre ha mindenki a tökéleteset keresné és mással szóba se állna akkor rég kihalt volna az emberiség.az viszont h. valaki milyen társat keres nem biztos h. megeggyezik azzal h. milyennel fogja magát jól érezni,milyen barátja/barátnője lesz.Szerintem mindenki igyekszik a legjobbat keresni,mert miért is ne tenné?, és mert álltalában mindenki a szebbik oldalát mutatja "és mijen lehet az az ember valójában aki már így is visszataszító?!"Mikor lehet h. csak 1-2 hétköznapi hibája van.
2013. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
na dehogy elég nekik.... nézz csak szét a gyakorin....
2013. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Sok férfi és ugyanannyi nő helyezi egekbe az elvárásait. Mindegyikük a tökéletes párt keresik, ami NEM LÉTEZIK! Mindkét nemnek lejeb kéne adnia az elvárásokból, de egyik se fog ez így megy :)

Nekem, egyáltalán nincs nagy elvárásom a nők felé, legyen hűséges, átlagos alakkal, és szeressen. Nehéz elhinni, de tényleg csak ennyi van.

Visszafelé mit kapok? Nos, volt barátnőm, aki azért szakított velem, mert elvesztettem a munkám :) Volt aki azért, mert a meló miatt nem tudtam eleget sportolni, és felszedtem pár kilót. Félre ne értsék a kedves hölgyek, ez visszafelé is igaz.

2013. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ezek a természetes szelekció alapelemei. Így van ez, amióta világ a világ ...


Egyébként ne hidd, hogy a nőkkel szemben csak ennyi az elvárás :) Nekem például sosem voltak anyagi elvárásaim a férfiakkal szemben, viszont volt olyan, hogy anyagilag támogatnom kellett 1-2 exemet. Igaz, nem várták el, de nem is utasították vissza, amikor felajánlottam.


Aztán persze ezeknek a kapcsolatoknak annyi is lett, és nem azért, mert nem nyújtottak anyagi biztonságot, hanem azért, mert 2 X-szel húzták visszafelé azt a szekeret, amit én X-szel próbáltam előre húzni.

2013. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
De most komolyan kérdező, te meddig bírnád ki egy nővel, aki egy kicsivel szebb a bányarémnél, akinek kibírhatatlan a személyisége? Pl. a legkisebb dolgon is hisztizik vagy folyamatosan féltékeny vagy nem engedi, hogy egy sört megigyál nélküle a haverokkal vagy nem lehet vele semmit se megbeszélni, mert mindenen felkapja a vizet?
2013. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Te tudnál olyan lánnyal lenni, akire ránézni sem tudsz, olyan szinten nem tetszik, nem kívánod? Nem tudod elviselni a személyiségét? Hülye, buta, nem tudsz vele beszélgetni? Már ha az utolsóra pl igényed van...és nem csak dugni kell. De pl egy éjszakás numeránál is kell bizonyos mennyiségű szimpátia/kémia/ vonzódás, ha érted...


Elvárásai mindenkinek vannak, és ostoba dolog tökéleteset keresni mert olyan nincs.


Nálam pl igen is elvárás volt az hogy


legyen személyisége

valamilyen szinten intelligens,

lehessen vele másról is beszélgetni mint a sör és a foci, magas legyen, rá tudjak nézni...

(alap külső elvárások, tehát valamennyire vonzódjak hozzá)= működjön a kémia,

passzoljunk egymáshoz, de ne legyünk egyformán oda mindenért

de ne legyünk mindenben különbözőek sem, tehát legalább legyen 1-2 közös érdeklődési kör


Az már más kérdés, hogy volt egy külső ideálom. Ezt nem feltétlenül kerestem a pasikban. Esélyt adtam pl egy szőke kék szemű pasinak is, annak ellenére hogy a kifejezett ideálom barna hajú barna szemű. És elhiheted, hogy nem a külseje miatt lett vége egy hónapon belül, hanem mert egy szemétláda volt, és azt hitte hülyének nézhet...


Végül kifejezetten az ideálomnak megfelelő pasi lett a férjem mind külsőleg, mind belsőleg. Több lány ismerősöm is helyesnek tartja:)


De ha másmilyen a külseje, de annyira összepasszolunk mint amennyire jelenleg is, akkor nem utasítottam volna el, csak azért mert pl szőke és zöld szemű.


Pedig a társadalom szerint én a legalja típus vagyok nőként, aki elégedjen meg a maradékkal, vagyis örülnöm kellett volna egy igénytelen, rohadófogú, büdös, vagy éppen elviselhetetlen személyiségű embernek....hát nem.


Egyébként ha pasi lennék, alapból kizárnám az olyan nőket, aki megkérdezi mennyit keresek, és milyen kocsim van/van e kocsim...és ilyesmi...


Mindennek van határa szerintem.


27/N

2013. szept. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Szerintem meg mindkét félnek kva nagy elvárásaik vannak. Elmehetnek a p.cs.ba :)
2013. szept. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!