Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy olyan fiúval hosszabb ideig akibe nem vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
És el sem tudjátok képzelni, hogy vele éljétek le az életeteket. És ha igen, akkor mi lenne az az ok, amiért igen?
2009. dec. 12. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Miért járnék?Ha nem szeretem akkor miért járnék vele?
2009. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem nem létezik olyan nyomós indok, ami miatt érdemes egy olyannal lenni, akit nem is szeretsz.
2009. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha csak kedvelitek, méghozzá nagyon?
2009. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem tudja kiváltani a kedvelés azt az érzést, amelyet egy ember a párkapcsolatától vár.
2009. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Időpocsékolás az egész..
2009. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem. ha az egyik fél nem szereti, nem tartja szexuálisan is vonzónak a párját akkor az egész fölösleges. mindenki a saját boldogságát keresi főleg ha párkapcsolatokról van szó, ha nem vagyok szerelmes a páromba, akkor nem tesz boldoggá, keresni kezdek valakit aki viszont igen. nem szexre gondolok.
2009. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szóval akkor nem vagyok egyedül aki feleslegesnek tart egy ilyen kapcsolatot.
2009. dec. 13. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!