Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt baratomnak a batyja es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt baratomnak a batyja es en kezdunk szerelmesnek lenni egymasba. Ez baj?

Figyelt kérdés

Egyutt voltam y-nal 1ev 4honapot. Azt hittem ennel jobban nem fogok mar szeretni. De sajnos o nem igy volt velem. Nem en volt

am a nagy szerelem

m neki. Az utobbi idobe

mar csak ugy voltunk egymassal mint a regi hazasok. Es igy jott kpbe a batyja legyen mondjuk x. Az idaig nem sokat beszeltunk es csak ugy neztunk egymasra mint a sogorom o meg mint sogornom. Aztan elkezdtunk sokat beszelgetnimeg elvitt motorozni es jol esett ot olelnem meg kozel erezni magamhoz es nagyon furcsa erzeseim voltak. Es mint kesobb megtudtam neki is.. aztan valahogy elkezdtunk csokolozni es benne is olyan erzesek tamadtak amiket reg nem erzett es mondta h nagyon regota keres egy olyan lany mint en es most nagyon banja h bennem talalta meg es h nem o vele voltam eloszor meg szegyelli h pont irantam erez igy mert megisvsak az occse baratnoje vagyok es az ilyen nem szokas. En ezutan szakitottam y-nal mer amugy se ment mar ez nekunk meg ezutan megugyse. A csaladja tudta mi volt koztem es x kozott az masik occsuk akit a legjobban szerettem o mwrges volt x-re aztan ahogy latott minket azt mondta nem tud tovabb haragudni mer ket sziv egymasra talalt. Es mi is pont ezt erezzuk. Most egy darabig eltitkoljuk en minden kapcsolatot megszuntetek y-nal aztan az ido mindenre gyogyir. Es talan majd tudunk ugy egyutt lenni nyilvanosan h senkinek ne szurja a szemet. Mit gondoltok?


2014. márc. 3. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
azt hogy megvalaszoltad a sajat kerdesed
2014. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
leírtál mindent.. mégis milyen válaszra vársz?? o.O ennyire unatkozol? fogadjunk egy hülye kis 12 éves vagy..
2014. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mert ebben bizom de nem biztos h attol meg ez helyes e vagy hogy masok elfogadjak
2014. márc. 3. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát éljetek boldogan, míg meg nem hal vmelyikőtök, s a másik fel nem vágja az ereit a halott hiánya miatt. :D


Na, jó, tényleg nincs mit ezen agyalni, elvagytok, a tesó se haragszik, mi a baj?

2014. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A volt baratom nem tudja mi volt koztem es a batyja kozott
2014. márc. 3. 14:16
 6/7 anonim válasza:

#1 kommentelő-pontosan

kérdező-y-nak is meg kell tudnia h mi van te és x között! sok boldogságot!

2014. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen remelem idovel ha elmondjuk neki akkor jol viseli majd.
2014. márc. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!