Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetetlen újból szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen újból szerelmesnek lenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetetlen újból szerelmesnek lenni? Ha nem akkor hogyan érjem el valakinél? Mert nem régiben szakított velem a barátnőm mert ki hűlt neki, nem fiú miatt! És kérlek titeket ne azt írjátok minek újra kezdeni exel stb stb... Hanem valami tanácsot szeretnék kérni hogy hogyan is... Valakinek sikerült már?

2014. márc. 2. 20:54
 1/6 juliusboldog ***** válasza:
Ahány ember, annyiféle tapasztalat és valsz egy csomó választ kaphatnál, hogy mit hogy csinálj estébé, estébé. Szerintem ez olyan dolog, hogy erőltetni nem lehet, úgy nem működik hosszú távon (ha összejön egyáltalán), hagyd, hogy alakuljanak a dolgok és majd elválik idővel, hogy mi lesz, egyébként nem biztos, hogy együtt kell már lennetek, van, amikor a belátás és a feladás a nehezebb az egó miatt.
2014. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, több olyan ismerősöm is van, aki hosszabb-rövidebb szünet után újra összejött az exével. Hogy megérte-e nekik, azt már nem tudom.

Tudom, hogy nem ilyen véleményt akartál olvasni, de hadd írjam le, amit gondolok. A legjobb szándékkal. A szerelmet nem lehet kierőszakolni, semmilyen módon. Ha a barátnőd azt mondja, hogy már nem szeret téged, akkor nem valószínű, hogy ez változni fog. Akkor lehetséges, ha időközben te is, ő is előnyötökre változtok, és van esély arra, hogy ha újrakezditek, akkor a régi problémák ne jöjjenek újra elő.

Mégis inkább azt javaslom, jegeld a témát. Tudom, hogy nehéz. De előfordulhat, hogy ha a volt barátnőd X ideig nem hall rólad, akkor elkezdesz neki hiányozni. Járj el barátokkal, szórakozz, tegyél jót, élvezd az életet nélküle! Ha azt látja, hogy nélküle is milyen jól elvagy, hátha rájön arra, mit veszített.

De ne vedd ezt készpénznek.

2014. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi mondjuk meg,imádom...
2014. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem hát köszönöm a válaszokat... igazából nem erőltetni akarom hanem elmenni jó sok programra együtt lenni és majd alakulna... szerintetek ha mondtam neki hogy engedje meg azt hogy alakuljon ez a dolog köztünk de tiszteletben tartom a barátságát és azt mondta hogy át gondolja az mit jelent? meddig kell hagynom gondolkodni? ez az első kapcsolatom.. tapasztalatlan vagyok és nem sokára 16 éves leszek... tudom sokan mondták lépjek tovább de ő nekem tökéletes és hát egy próbát szerintem meg ér... persze mind ezt erőltetés nélkül!
2014. márc. 3. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, benne lenne-e, hogy ezután is tartsátok a kapcsolatot. Ha nem, fogadd el.
2014. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát a barátságban benne van csak nem akarja újra kezdeni mert így érzi :)
2014. márc. 3. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!