Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim myvipen a volt csajainak kommentelget ilyen kis ciki dolgokat, meg msnen is fent van neki az összes volt csaja, tudom hogy kicsit kacér is, attól még lehet hűséges?

Figyelt kérdés
Szeret nagyon bejönni a csajoknak,kicsit teszi is magát... Jogosan esik rosszul mondjuk a kommentelgetés???
2008. júl. 22. 13:10
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Meg tudjak benne bízni? Szeret,tudom hogy szeret... De lebabázza az egyik csajt,a másikat hívja tóra fürödni,amit kimagyarázott,h haverokkal meg velem akart menni,csak még nem mondta...
2008. júl. 22. 13:15
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben elvárjuk, hogy ha velünk jár valaki, akkor csak velünk foglalkozzon. Természetes, hogy rosszul esik ez neked. Esetleg beszélhetsz vele erről, de szerintem nem sokat fog érni. Ettől pedig még hűséges szerintem, mert csak bolondítja a többit, kacérkodik velük, ahogy te is írtad. De mondjuk az el lehet érni, hogy legalább myvipen ne írogasson nekik, amit mindenki láthat, mert ez rád nézve sértő.
2008. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%

Jogosan esik neked rosszul, de ez szerintem még a kortünet kategóriába esik. Bár nem írtad, mennyi idősek vagytok, de gondolom mindketten 20 alattiak.

Beszéld meg vele, hogy ez neked rosszul esik és próbálja megérteni a helyzetedet.

2008. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

hát szerintem jogos,hogy neked szarul esik!én se érezném jol magam!csak te ismered,szoval,hogy hüséges-e,azt csak te érezheted!de beszéld meg vele ezt a dolgot szerintem!

amugy ki ö megnézném?én is fenn vok myvipen!vagy azt,hogy milyen kommenteket irogat?

2008. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan. Szerintem add kedvesen, normálisan (értsd: nem hisztizősen és nyávogósan) és érthetően a tudtára, hogy neked fáj, amit csinál. Ezek után ha szeret téged, és fontos vagy neki, akkor nem flörtölget mással verbálisan sem.


1 férfi

2008. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak ilyen srácok akik mindig is így viselkedtek és így is fognak viselkedni, nem feltétlenül utal ez megcsalásra. Ha a másik oldalát nézzük a dolgoknak akkor igenis... téged hívjon babának, veled menjen fürdeni a tóra v mittomén. Én a helyedbe beszélnék vele, hogy téged nem zavar ha tartja a barátaival a kapcsolatot(az exekkel) de egy bizonyos kereteken bellül.
2008. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
én 17,ő 19... sokszor szóltam neki,mikor megláttam azt a babás,tóra hívós beszélgetést,elrohantam tőlük... megérti,mondja ő,és akkor ma is látom h a volt bnője képe alá írt..igaz nem kacérkodót,csak h tök flash,kircsi ez a kép...de nézegeti a volt csajait,mintha olyan fontosak lennének...1,5éve együtt vagyunk egyébként...eddig myvipen,msnen is mindig közös kép volt neki kint,most meg egyedül pózol...és ezt se értette h nekem ez nem esett olyan jól,mert nekem jelértékű a képváltás...
2008. júl. 22. 13:19
 8/33 A kérdező kommentje:
az exekkel való kapcsolattartás meg igenis zavar... nekem fent volt az uncsija msnen,sokat beszéltem vele,sztem belémzúgott a srác...a barátom meg szivatott vele,jaj,menj hozzá,adj neki csókot..és letöröltem msnről a pasit...nekem "csak" ennyire fontos ez a kapcsolat!
2008. júl. 22. 13:21
 9/33 A kérdező kommentje:
de az is gáz h mondjuk csak ír vmit az ex képe alá? nem kacérat,csak h király kép,vagy vmi? ez normális?
2008. júl. 22. 13:22
 10/33 A kérdező kommentje:
vagy hagyjam,hadd csinálja,ne cirkuszoljak minden kommentnél ha nem gázos? lehet h azért csinálja még mindig,mert hisztizek h nem tetszik ez meg az... próbálok megbízni benne,nem hinném h megcsalna... akkor az nem baj ha szédíti a többit???
2008. júl. 22. 13:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!