Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon szeretne, keresne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szeretne, keresne utána, ha azt mondtam, h részemről már nem teljesen oké a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Túl könnyen feladta.Nem tesz semmit,nem ír. Ennyire nem érzik a férfiak,hogy mi az a romantika vagy küzdeni valakiért,akire elvileg szükségük van?! Ha egy nő problémás,már nem is kell?

(20-on felül)


2014. márc. 4. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elutasítasz valakit, akkor ne csodálkozz, ha nem keres. Nők...
2014. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyes igazat szolt, masreszt miota romantikus az, hogy teszteled, hogy mennyire kuzdene erted?

Neked kell a problemas pasi? Nem hiszem.

Raadasul ez nem is feladas, hanem beleegyezes abba amit akartal. Ha igy neked jobb, nelkule, akkor szeret annyira, hogy elengedjen. Ez is lehet mogotte, nem?

2014. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha feladta, nem kellesz neki igazán. Ha fontosnak tartaná a kapcsolat folytatását, küzdene. Innen is fel lehet ismerni az igazit.
2014. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi felháborító nincs abban, ha valaki tiszteletben tartja, amit akarsz, és komolyan veszi, amit mondasz. Az ilyen gondolkodás miatt is hiszi néhány nőgyűlölő, hogy nem tudjuk, mit akarunk, és erőszakoskodni kell azokkal, akik nemet mondanak.
2014. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kolosszus22 ***** válasza:

Komolyan mondom soha nem fogom megérteni a nőket! Ha ez a bizonyos srác szeret egy kicsit is és egyenes jellem akkor tiszteletben tartja a kérésed. Azt mondtad neki ne keressen, akkor nyilván nem fog. A romantikának pedig ehhez nem sok köze van. A párkapcsolat pedig 2 emberről szól, mindkét félnek tevékenyen részt kell vennie benne, nem pedig arról szól, hogy a férfi küzd a nőért. Vagy mindketten küzdenek egymásért, a kapcsolatért vagy bele lehet xarni az egészbe. Az ilyen női játszmák általában visszafelé szoktak elsülni, a férfiak nem gondolatolvasók.

26F

2014. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez meg a másik, hogy megalázó is lenne rá nézve, tőled pedig önző és nárcisztikus, hogy csak ő küzdjön a kegyeidért, ráadásul azután, hogy elküldted.
2014. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
...de nem küldtem el,hanem teljesen nyíltan megmondtam,hogy változtasson,mert ha így halad, ennek nemsokára vége lesz. A figyelmét én sem szeretem kierőszakolni minden héten az illetőnek, szóval még adtam is lehetőséget a változtatásra,de ezek szerint nem szükséges.
2014. márc. 4. 19:12
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:
Min kellett volna változtatnia?
2014. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor azt írd, hogy törődni valakivel. Akkor legalább megszabadultál valakitől, akiért nem kár.
2014. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ok, kovetkezo dolog, miert kellene valtoztatnia, szeressen azert mert nem fogadod el ugy ahogy van? hmmm
2014. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!