Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszantartó, jó barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszantartó, jó barátság, vagy 2-3 hónap kapcsolat, utána örök ellenségek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
bővebben?
2013. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel senki nem úgy jön össze szerintem a másikkal, hogy pár hónap múlva örök ellenségek lesznek, így elég érdekes a kérdés. Hogy értelmezzük?
2013. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A baráti körömben megismertem egy lányt, szinte nem is beszéltünk, de rá 1 hónapjára összejött a haverommal. ez volt lassan 3 hónapja. Azóta a csajjal egyre jobb a haveri kapcsolatunk, már kialakult egy bizalmi szint is egymás közt és egyre többet, egyre többmindenrõl tudubk beszélgetni. De sajnos minden tali, minden beszélgetés után gyre jobban tetszik.. Ha szakít valamikor a pasijával érdemes lenne bepróbálkoznom, mégha csak pár hónapos kapcsolatról lenne szó, vagy inkább maradjunk nagyon jó barátok?
2013. ápr. 7. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes föláldozni egy barátságot, legalább is nekem nem érte meg. :(

Ugyanígy voltam, mint te, nagyon bírtam egy srácot (lány vagyok), nagyon jó barátok lettünk, de el csesztük az egészet azzal, hogy összejöttünk, nem működött. Most már szóba se áll velem. :(

18/L

2013. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de sajnos nekem nagyon-nagyon tetszik a lány.. 16/F vagyok
2013. ápr. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!