Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mi ketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mi ketten a párommal soha nem tudunk elmenni kettesben valahová?

Figyelt kérdés

Régen mindig mentünk,de.az utóbbi pár évben ő mindig szervez meg mellénk valakit. A nyaraláson is többen.voltunk,az oké hogy akkor nyilván nem tudunk együtt lenni csak mi ketten,de akkor is legalább egy fél óra séta kettesben,de nemMost is.mondta milyen jó lenne elmenni vhova és kikapcsolódni kicsit,de máris.mondta,hogy majd szólunk másnak is.

De amikor csak ketten vagyunk itthon már alig beszélgetünk,folyton csak a neten lóg. Félek ennek nem lesz jó vége



2014. márc. 4. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

ellaposodás nevű jelenség van nálatok sajnos

vagy megtudjátok beszélni oldani

vagy nem és akkor langyiba folytatjátok

vagy ennyi és vége

2014. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

én se szerettem kettesben lenni az exemmel.

nem tudtunk beszélgetni és mindig egymás marása és a vérszívás lett a beszélgetések vége. arra én meg nem voltam kíváncsi.

2014. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy cipoben jarunk. Ellaposodtatok. Nalunk is ez van, de nálunk ha felhozom akkor cicceg es azt mondja ez nem igy van.. Persze latom, hogy szeret meg ragaszkodik, meg sosem volt az a kommunikativ ember, de en azert tobbet szeretnek beszelgetni (foleg, hogy egyedul elek, nekem azert masabb). Szoval legy eros es ulj le vele, mielott rosszabb lesz. Tudnek meg meselni, de hosszu lenne. 21/L
2014. márc. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nemi életeteken is érzodik a dolog?
2014. márc. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azon nem, rendszeresen együtt vagyunk
2014. márc. 9. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!