Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednétek a barátotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a barátotoknak, hogy kettesben találkozzon egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés

Azokkal a lány barátokkal, akiket előttem ismert meg, vagy akiket én is ismerek, nincs bajom. De most egy olyan lányról lenne szó, akit nemrég óta ismer, és egy városban laknak.

Még csak képet sem kaptam a csajról, hiába kérek. :(


2013. dec. 6. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
NEM!
2013. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
NEM NEM NEM ÉS NEM!
2013. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez csak attól függ, hogy bizol e benne vagy sem!

Ha igen, oda mehet ahová akar. Ha nem, akkor meg nem nagyon van miről beszélnetek igaz?

2013. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk rendes tőle, hogy elmondta, távkapcsolatban élünk, azzal találkozik, akivel akar, még csak tudnom se kéne róla.
2013. dec. 6. 15:53
 5/16 anonim ***** válasza:
Had menjen ha akar.Ha megcsal repüljön!
2013. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Miért akar vele kettesben találkozni???
2013. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Még képet sem ad róla? Akkor NEM.
2013. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim azzal találkozik, akivel akar. Mondjuk mi elég éretten kezeljük a dolgot. Nem vagyok sem az anyja, sem pedig a felügyelőtisztje. És ez rám is érvényes. Ezt hívják úgy, hogy bizalom.
2013. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Pj0tr ***** válasza:

Megengedni??? Te egy felnőtt emberről beszélsz, aki nem szellemi fogyatékos? Mi itt a kérdés? Nehogy már a te engedélyed kelljen bizonyos dolgokhoz...

Ha meg akar csalni arre sem fog engedélyt kérni.

2013. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ő engem nem enged más srácokkal találkozni, ezért gondolkodtam el a dolgon.....
2013. dec. 6. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!