Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek sz összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek sz összeköltözésbe?

Figyelt kérdés
A barátom és én már 5 éve együtt vagyunk. Én kisvárosban lakok, ő pedig 20 km-re tőlünk egy faluban. Én még suliba járok, idén végzek, még nincs munkám és saját keresetem. Ő már 4 éve dolgozik, és most jött neki egy olyan ötlete, hogy ő ide akar költözni, szóval vagy velem vagy az egyik haverjával összeköltözik. Őszintén szólva én nem ugornék ebbe fejest, mert eredetileg oda szerettünk volna költözni, ahol a munkahelye van (ez kb 70 km-re van a kisvárosunktól), miután kijártam a sulit. Szerintem csak pénzszórás lenne ide költözni, ha úgysem hosszútávon akarunk itt maradni. De ő azt hiszi, hogy majd 20 ezer forintól kijön egy hónapban... Szóval nem tudom mit lépjek.
2014. márc. 5. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan igy, mintahogy ide leirtad. Csak Megerti. Ha nem csinálj koltsegvetest és majd rajon, hogy nem olyan konnyu.
2014. márc. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
neked van igazad. csak mond ezt el így neki . most érted 5 éve vele vagy , nem értem , nem fogod elhagyni , megbeszéltétek , hogy mi legyen , mi lesz . szóval most ezt minek ? csak logikusan kellene gondolkodnia.
2014. márc. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, már mondtam neki. De azt mondta hogy ő már nem akar otthon lakni.
2014. márc. 5. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!