Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Sajnos hamarosan el fogok utazni, azonban megimserkedtem egy kedves lánnyal. A munkám miatt nem akartam kapcsolatba bonyolódni, azonban az idő múlásával nagyon megkedveltem. Többször is taliztunk már, úgy gondolom, hogy megértjük egymást, látok arra utaló jeleket, hogy neki se vagyok teljesen közömbös. Hétvégén azonban néhány hétre elutazok. Elmondjam, hogy mit gondolok róla és, hogy részemről több is lehet a dologból, mint barátság? Vagy egyenlőre hagyjam még és figyeljem meg, hogy milyen lesz a kapcsolatunk, ha hazajöttem? Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 5. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne mond el neki. MUTOGASD!!
2014. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mond.

Lehet, hogy mire visszajössz, talál mást, mert lemondott rólad, vagy ilyesmi.

Mond el.

2014. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TheHope ***** válasza:
Szerintem az ember inkább tegye meg mindig,amit megtehet,mint hogy élete végéig azon keseregjen utána,hogy egyáltalán meg sem próbálta.
2014. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, én is úgy gondolom, nincs nagyon vesztenivalóm. Megy a zöld pacsi!
2014. márc. 5. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel már elkéstél. Túl sokat játszottál vele.
2014. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!