Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar velem többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem többet együtt lenni? Szerelmes még az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Párommal több éve alkotunk egy párt. Eddig csak a hétvégék voltak közösek, mivel két külön városban kellett töltenünk a hétköznapokat. Egy ideje azonban sikerült olyan munkát találnom, hogy akár többször is lenne lehetőségünk találkozni. Mégsem veti fel magától egyszer sem. Én néhányszor próbálkoztam, akkor többé-kevésbé összejött, de ő sosem. Telefonon naponta egyszer beszélünk, amiket többnyire ő kezdeményez, de az csak pár perc, a megszokott módon.


Ha nem szólok ezért semmit, akkor normális és kedves velem, de semmi több. Ha megemlítem, akkor hisztinek mondja.


Nem tudom mire véljem ezt, és rosszul esik, hogy megelégszik ennyivel. Tudom, idővel alábbhagy a láng, de ilyen egy szerelmes férfi több év után?



2014. febr. 26. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan hulye,mint en voltam .. Nem tudja ertekelni azt,ami az ove,addig amig el nem vesziti. Valahogy eszhez kellene teriteni es akkor kiderulne a valodi oka,addig csak talalgatni lehet. En pl.csak akkor kaptam eszhez,amikor mar majdnem keso volt ,majdnem rament egy 10 eves kapcsolatom..
2014. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég furcsa... nálunk is vannak kisebb dolgok. Például én ha tehetném mindig együtt lennék a barátnőmmel , amikor csak időm van. Ő viszont szeret egyedül lenni , azt mondta szüksége van egy kis szabad időre , magánéletre. Ha téged ez zavar, akkor találkozzatok és üljetek le megbeszélni a dolgokat. :)
2014. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: Én is ezt érzem, de fogalmam sincs már mit tegyek... Próbáltam vele már erről beszélni többször is, de ha ő nem igényli magától, akkor nem fog változni
2014. febr. 26. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz beszelni vele,akkor atmegy vedekezesbe es bezarkozik . Nincs jo megoldas a dacos ferfi megteritesere..szegyellem ,de nekem az "kellett" hozza,hogy a szerelmem mashoz menjen ,annyira gyotortem mar a viselkedesemmel ,kozben vegig "konyorgott" hogy vegyem mar eszre . A megcsalasat fsak azert tudtam megbocsatani,mert tudom,hogy ha en nemvagyok ilyen f..z ,akkor soha nem megy mashoz es eppen ennek hatasara jottem ra,hogy mennyire szeretem. Azota a kapcsolatunk harmonikus.


Nem mondom,hogy csald meg,de kell valami sokk,ami kirangatja a sajat kepzelt vilagabol

2014. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mint mondjuk egy szakítás..? Amit persze nem szeretnék, de ha ez kirángatná..talán.

Félek, akkor inkább feladná, mint h küzdjön. De tény, hogy akkor kiderülne az igazság.

2014. febr. 26. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!