Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónap telt el hogy vége és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap telt el hogy vége és minden percben rágondolok, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Azert szakitott velem mert osszejott egy regebbi fiujaval nem tudom miert stb.. Valoszinu megis csalt vele, de en megis ugy vagyok h visszaakarm szerezni minden aron. Egyreszt azert mert beakarom bizonyitani magamnak h visszatudom szerezni, masreszt nem veszekedve lett vège mèg talalkozni is akart velem de en mondtam h semmikepp meg h teljesen megakarom szakitani a kapcsolatot vele, ami vegulis igy is tortent mert 1 honapja nem beszelunk. Szerintetek van esely? Jo otlet a tudtara adni valaki mas altal mondjuk h en meg mindig szerelmes vagyok, es ha esetleg problemaja van a sraccal visszajohet? Egy probat meger vagy felejtsem el?
2014. márc. 7. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi értelme annak, hogy visszaszerezd, ha a volt pasija miatt hagyott el. Legyen tartásod! Ezzel csak még inkább lejjebb csökkenne a férfiasságod a szemében. Nem akarlak áltatni, szerintem hagyd a fenébe ezt a lányt. Ismerkedj másokkal, hátha még sokkal jobbat is találsz nála :)
2014. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sportolj! Semmi nem nehéz, csak mi annak látjuk, és túlbonyolítják az emberek a dolgot.
2014. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elég komolyan sportolok azzal nincsen gond :)

Hát igen a férfiasságom így is eltiporta ugyanis ezt nekem kellene csinálni a lányokkal amit ő tett velem.

Csak nem olyan srác vagyok sajnos, én a hős szerelmes fajta vagyok... Másrészt meg bennem van az is hogy csak azért visszaszerezzem hogy aztán én tehessem ki, egyfajta bosszú.. :/ tudom nem jó dolog de ilyen gondolataim vannak..

2014. márc. 7. 13:54
 4/11 liza6789 ***** válasza:
szerinted megérdemli a lány hogy vissza fogadd ? miközben ti jártatok lehet hogy megcsalt és végül el is hagyott .. ha szakit a pasijával és te visszafogadod akkor azt mutathatod neki hogy bármit csinálhat az nem baj mert te ugyis visszafogadod.. olyan lányt érdemelsz akinek csak te vagy a világon és csak téged szeret.
2014. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Döglött lónak nem kell istálló, remélem ezzel mindent elmondtam.
2014. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A bosszú rendben van. Megsértettek és vissza akarsz vágni. Bár szerintem nincs annál jobb visszavágás mintha túllépsz a dolgon és elfelejted.


Viszont ez a gondolat, miszerint neked kellene ezt csinálni a lányokkal és nem fordítva, gusztustalan. Most tették meg veled és neked az jut eszedbe, hogy ezt az érzést neked kellene okozni ártatlan, talán jó szívű lányoknak? Mi baja van a férfiaknak manapság, hogy az a standard és elfogadott, ha összetörik a női szíveket? Van akinek egy élete megy tönkre egy ilyen miatt, de nálatok az a "menő" ha értetek sír egy lány. Undorító, hogy mások fájdalmával hízelegtek az egótoknak.

2014. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: mintha a hölgyek nem ezt csinálnák :)
2014. márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Nem arról beszéltem ki mit csinál. Vannak rossz emberek mindkét oldalon. Az a probléma, hogy a férfiak mint ez a gyönyörű példa is mutatja, elfogadottnak, sőt követelménynek tartják, hogy ezt megtegyék a nőkkel.
2014. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

pont ezt csinálták velem igen :)

De én nem vagyok ilyen és nem fogok.. annál komolyabb vagyok, lett volna most is esélyem egy másik lánnyal összejönni, de csak azért hogy jó időtöltés legyen néha elképzelhetetlen mind érzelmileg mind fizikailag hogy összejöjjek vele... Ez az amire én sosem leszek képes :)

És aztán jön a csalódás amikor kiderül hogy csak én vagyok képes komolyan gondolni... a másik félnek meg pont arra kellettem :D Na persze ez a rossz tapasztalatból kiindulva egy vélemény de remélem csalódni fogok a következőbe pozitívan persze és minden szép és jó lesz ;) köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 7. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:

#8: "Az a probléma, hogy a férfiak mint ez a gyönyörű példa is mutatja, elfogadottnak, sőt követelménynek tartják, hogy ezt megtegyék a nőkkel."


Férfiak...--> általánosítás rulezzz!!!!


Nem minden férfi. Hajlamosak vagyunk mi emberek egy kalap alá venni mindenkit egyetlen vagy pár csalódás után. Nem jó irány ez. Szerintem a kérdező sem így gondolta, csak így jött le a kérdésénél az érzelmi tónusállapota miatt.

2014. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!