Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes? Párom 3 hónapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes? Párom 3 hónapig csalt, lebukott. Megbocsájtottam, ő is újra akarja kezdeni.1 hónap telt el, de nem igazán közeledik. Mit gondoltok, jobb lesz, hogy működik ez, idő kell még neki? lesz ez jobb?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 11:29
 1/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
hát pedig közelség nélkül nehéz lesz intimmé, bensőségessé tenni :(
2014. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted, bocsájts meg neki, bár én nem tenném... miért csalt meg, elmondta?
2014. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 PearlDiver ***** válasza:
45%
Beszélgessetek, kommunikáljatok folyamatosan. Vállaljátok az érzéseiteket egymás előtt, jót is, rosszat is. Ha tényleg kelletek egymásnak, előbb-utóbb működni fog, sztem várj még nyugodtan 2 hónapot kb és ha addig sincs változás, engedd el.
2014. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.Csak a saját időd pazarlod vele!
2014. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen bocsájtottál meg neki! Ha nem közeledik, az azt jelenti, hogy már nem érez irántad semmit, ezért csalt meg!
2014. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem közeledik feléd az azt jelenti, hogy máshoz közeledik.

Azaz át vagy verve a palánkon.

Keress jobbat!

2014. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
5-ös véleményét osztom. Nagyon kicsi esély van a jobb kapcsolatra, Szerintem elfecsérelt idő./saját tapasztalat/
2014. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel, itt nincs értelme próbálkozni ő már nem a tiéd. Nem lesz jobb. Megpróbálta de nem ment neki talán pont azért mert már a másik iránt táplál érzéseket. Hogy akkor miért akarta újrakezdeni? Talán mert azzal nem tud összejönni és akkor már jó a régi is. De ne legyünk ilyen rosszindulatúak, talán szeretett téged akarta is a dolgot de a természet közbeszólt. Az az igazság, hogy nem tehet róla, hogy nem kíván. Nem mindenki képes érzelmek nélküli pusztán szexre, főleg nem azzal akinél előtte megvoltak. Van akinek érzelmek nélkül már nem megy. Mi is emiatt mentünk szét, egyik napról másikra kiszeretett belőlem, attól a perctől kezdve még egy csókot is úgy kellett kierőszakolnom. A szexet meg kerülte is. Sejtettem hogy megcsal és nem vártam meg míg szakít, elküldtem én. Ő is folytatni akarta, de nem érdekelt..
2014. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!