Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(SŰRGŐS) Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Ebben az évben valószínűleg nem tudunk többet találkozni a barátommal, ezért a karácsonyi ajándékát meg kéne vennem, max. szerdán. 7végén nem tudtam bemenni a nagyvárosba, de itt meg faluba nemtudom mit tudnék venni neki.. Szóval jólenne valami ötletes ajándék. Nem nagyon szeretnék kézműves meg hasonló dolgokat mert ahoz az alapanyagok is kellenek stb.. én meg kifutok az időből:(

15/L

(ui: a barátom 18)


2009. dec. 13. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha vannak közös képeitek, akkor egy szép fotóalbumot is készíthetnél azokból... az garantáltan szép emlék lenne!:);)
2009. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos csak gépen vannak azokat meg elő kéne hívatni, arra meg megint nincs idő:S de amúgy jó ötlet!
2009. dec. 13. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Háát, azokat ki is lehet nyomtatni, de úgy persze nem az igazi.:S Mondjuk egy felejthetetlen, romantikus este (vacsi, meg minden)... vagy a képeket ki is írhatod egy DVDre, amit bárhova magával vihet.:) Több ötletem nincs... remélem sikerül kitalálnod valamit... sok sikert!!!:);)

19/F

2009. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!