Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek neki? Összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki? Összevesztünk és ebben kérem a segitségeteket! Kérlek sűrgös! Bocsánat kérésre milyen ajándékot adjak?

Figyelt kérdés
sziasztok a barátomal nem olyan régota vagyunk együt de sokat veszekszünk és mindketten imádjuk egymást.Sajnos kiderült hogy nem olyan vagyok mint ahogy meg ismert és mondta h nem baj csak ne legyek idegbeteg..és az voltam össze is vesztünk és meg fontolta hogy szakit velem de nem mert meg beszéltem vele ,de szeretnék neki adni valami békülös ajándékot csak nem tudom mi legyen az..ő 16 én 15 (és fiú)
2010. júl. 11. 22:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
ez attól is függ h mióta jártok ??
2010. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nálunk a "bocsi boci csoki" bejött. Vegyél egy tábla bocit és írd rá!
2010. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
szerintem egy beszélgetés egy őszite beszélgetés többet ér mindennél. De egy Bon-Bon vagy vala mi szerelmet kifejező szivecskés valami.
2010. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
tudom hogy fiú de szerintem vegyél neki egy szál virágot :D:D:D
2010. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
köszi de anyiszor bocsánatot kértem tőle .ÉS egyre jobban eltávolodik tőlem amikor filmet nézünk átölelem ő meg fekszik nyugodtan.amugy 6 hete és 3 napja járunk
2010. júl. 11. 22:30
 6/36 A kérdező kommentje:
és ha egy közös képet meg szerkesztek szivekel meg ijenek és alá írom hogy nagyon sajnálom és szeretlek...?vagy nem tudom nem biztos hogy jó ajh anyira félek hogy elvesztem ..
2010. júl. 11. 22:31
 7/36 anonim ***** válasza:

uh, az nem sok idő.de talán vegyél neki 1 kis szerelmes figurát, vmi vmi pici dolgot, nem kell nagy, és a kedvenc csokiját hozzá és add át neki egy forró csók mellett:D :)

én minidg így adom át az ajándékot a barátomnak és mindig bejön:D hajrá(és sztem mostmár vigyázz arra h ne lény "idegbeteg" mert akk téll elvesztheted:S)

2010. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
a közös képet sztem hagyd máskorra, sztem ink adj neki egy kispárnát egy huzattal amin ketten vagytok:) :D és legyen ráírva h "szeretlek" meg írjn egy szerelmes levelet amiben bocsánatot kérsz tőle, sztem egész jó is ajándék :D
2010. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
köszi ez jó ölet csak az a baj hogy ez az idegbetegség a gényeimben vanak meg kb 1 hete én vigyázok az egy éves öcsémre apámnak eltört két helyen a lábfeje ...és sok az idegeség itthon
2010. júl. 11. 22:35
 10/36 anonim ***** válasza:

az előző 2-t én írtam :D

hidd el nekem is sok idegbaj van itthon de amikor a barátommal vagyok próbálom agham tűrtőztetni , bár látja h nagyon ideges vok, de próbálok nyugodt lenni , csinjatok közös progikat

pl mozi

séta

vagy bringázás, menjetek strandra ketten vagy vmi jó kis progi amin csak ti ketten vagytok:D

2010. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!