Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatom, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom, ha a férfi megbánta, hogy szakított?

Figyelt kérdés

Mik ennek az egyértelmű jelei, különösképpen ha ténylegesen barátok maradtunk és napi szinten találkozunk, tartjuk a kapcsolatot?


23/N


2014. márc. 7. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha gyakran vakarja a bal fülét.


Ilyen hülye kérdést!

2014. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23 évesen ilyen ostoba kérdést feltenni bűn.
2014. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abból,ha egy 2 év után is neked irkál részegen e-mailt minden héten,és tiszta pillanataiban pedig nyavalyog,hogy senki sem üti meg a mércét,és csak egy két hetes kapcsolata volt utánad. Az én exem ezt csinálja,és fél éve azt mondta,perverz módon imádja,ha mailt írok neki,még akkor is,ha abszolút semleges vagy inkább negatív vagyok felé,mert legalább tud rólam.
2014. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó ez durva, személyesen is keres? hány éves? nekem ez olyan elképzelhetetlen
2014. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen,találkoztunk kb fél éve,mert ki akarta elemezni,mit érzett a szakításunk után. én nem haragszom rá,sőt,sajnálom is kicsit,ezért belementem. azt hittem,megnyugszik utána,de csak rosszabb. pedig ő akarta,hogy vége legyen,persze mikor látta,hogy nem megyek már vissza hozzá,akkor beparázott,de addigra késő volt.
2014. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja,és lassan 29éves,elvileg értelmes,diplomás,sportos férfi
2014. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!