Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi az oka hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka hogy így viselkedik a barátom?

Figyelt kérdés

mindketten 17 évesek vagyunk. Egyikőnk se szűz már, 3 hónapja vagyunk együtt de még nem volt szex, sőt petting se nagyon.

a barátom versenyszerűen sportol, ami azt jelenti, hogy hétfő- szombat minden nap van edzése. szombat este meg vasárnap tudunk csak találkozni. Egyszer voltam fönn nála, szóba jött a szex téma de azt mondta, ő nem erőlteti, rá ér még vele, nem igazán szexközpontú... a baj csak annyi hogy én egy olyan 17 éves fiút sem ismerek aki kibírná szex nélkül, főleg ha van barátnője.. Nem értem miért lehet ez, nagyon szeretem őt


2014. márc. 7. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap volt már a kérdés. A karatés srácról van szó ugye? Nyilván nem akarja siettetni. De nem úgy szólt az a kérdés, hogy szűz vagy te, a srác pedig már nem? Bizosten erre emlékszem.
2014. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell semmit erőltetni, tökre megértem hogy nem akar sietni, biztos sokszor fáradt is, nem kell ezen így fennakadni, mindennek megvan a maga ideje
2014. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem karatézik, vízilabdázik. Még nem írtam ki másik kérdést :D
2014. márc. 7. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán csak nem szeretné elsietni a dolgokat,ennyi.
2014. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem egy ilyet hallottam már, hogy a sokat sportoló srácok libidója nagyon a padlón van. Próbáld meg megbeszélni vele.
2014. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Netán szex mániás vagy?:D

Talán azért nem akarja siettetni, mert azt hiszi hogy nem állsz készen rá! Vagy pedig nem akarja elsietni a dolgokat, vagy nem akar veled úgy lefeküdni hogy nem szeret!

Én szerintem örülj annak hogy nem az első alkalommal d*gott meg téged, ahogy a többi fiú tenné,(tisztelet a kivétel) utána csak úgy is kidobnának! :)))

2014. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg szegyeld magad hogy 17 evesen mar ket fiuval lefekudtel. na jo a 2. meg nem jott ossze, de nem rajtad mulik.
2014. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!