Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok megbocsátanak a fiúknak, ha azok félredugnak, DE a fiúk nem bocsátanak meg a lányoknak, ha ők teszik ugyanezt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért lép valaki félre, mert nem működik jól a kapcsolat, hanem azért, mert ha bemész egy (ha pasi vagy) szép nővel, vagy (ha nő vagy) egy vonzó férfival valahová kettesben, és mindkettőtök vonzódik testileg a másikhoz, akkor ne várd már el, hogy ott ne történjen semmi, mert fog. Hiába mondod, hogy én ellen tudok állni a testem akaratának, mert EZ NEM ÍGY MŰKÖDIK!!
2014. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#9: Szerintem mindkét fél hibája. Ha jól megy minden, akkor senkinek nem jut eszébe, hogy egy 3. fél felé nyisson, hiszen mindent megkap a párjától. (Hogy valaki miért nem lép ki inkább, annak ezerféle oka lehet, de nem hiszek abban, hogy egy kapcsolat tönkremenetelében mindig csak egy ember a hibás, már csak azért sem, mert egy kapcsolathoz ketten kellenek, és kettejüknek együtt kellene dolgozniuk azért, hogy a kapcsolat jól működjön.) Egyébként igen, meg lehetne beszélni a problémákat, csak a mai világban sajnos nem ez a jellemző, egyik nemnél sem, meg van, aki képtelen megérteni, hogy mi is a probléma, te hiába próbálnád megbeszélni vele, hiába vagy türelmes és megértő.
2014. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok,de soha nem bocsájtanék meg annak aki megcsalt!
2014. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

mindig ellen tudtam állni. soha nem volt kényszer a félrelépés. jó nőknél sem


30+

2014. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

22:12


de igen így működik, mivel nem vagyunk állatok! De téged a farkad/puncid vezérel mint látom az írásodból. Remélem soha nem lesz gyereked, mert biztos csonka családba fog felnőni és 12 évesen itt a gyk-n fog sírni.

2014. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

11. vagyok

De én soha nem fogom megcsalni, ha rátalálok arra aki ér annyit.

2014. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!