Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok megbocsátanak a fiúknak, ha azok félredugnak, DE a fiúk nem bocsátanak meg a lányoknak, ha ők teszik ugyanezt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 21:56
1 2
 1/16 Noydra ***** válasza:
55%
Nem szoktam szidni a nőket, de intelligencia beli különbség :)
2014. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Túl sok a megalkuvó csaj,és túl sok a büszke férfi.
2014. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bocsájtottam meg, hanem dobtam.
2014. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nők sem!csak aki ki van anyagilag szolgáltatva
2014. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Na látod! Innen látszik hogy több eszünk van :)
2014. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a felszínes lányok bocsátják meg ezt egy fiúnak, akik pont, hogy szintén hajlamosak a megcsalásra és mintegy liberálisabb felfogással élnek emiatt.
2014. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Már megint ez az idióta általánosítás, hogy "a" fiúk meg "a lányok". Mikor lesztek már képesek felfogni, hogy minden ember más, és nem lehet általánosítani?

1. Nem minden lány bocsát meg. 2. A fiúk is meg tudnak bocsátani, ha félrelép a lány. 3. Ha félrelép valaki, az - szerintem - mindkét fél hibája, hiszen ha jól működne egy kapcsolat, akkor nagy valószínűséggel egyik fél sem menne máshoz.

2014. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kolosszus22 ***** válasza:
100%
A nők sem bocsájtják meg, már akinek van esze.
2014. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
félrelépés egyetlen ember hibája. kapcsolatok gondjait meg lehet beszélni. kilépni is ki lehet. 3. fél egyetlen ember hibája. azé aki nyit
2014. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
#7 így igaz, bár abba belekötnék, hogy a félrelépés mindkét fél hibája. Sok esetben valóban, de sok esetben meg nem. Vagy talán az is az egyik fél hibája, ha a másik egyszerűen csak r*bancos hajlamú?
2014. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!