Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2011 óta sosem volt ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2011 óta sosem volt ilyen gondom, miért pont most?

Figyelt kérdés
2011 szeptember óta nem volt barátnőm, olyan jól elvoltam, randizgattam, ismerkedtem, stb... időközben megismertem 1 lányt 2011-ben, aki a legjobb barátom lett, amivel nincs is gond, de 2013 nyarán elkezdtem érezni iránta többet. Tudni kell rólam, hogy nagyon válogatós vagyok.... viszont ő annyira megfogott tavaly, hogy szerintem belészerettem, amit nem akartam... 1 szó, mint 100, pár napja majdnem lefeküdtünk egymással, volt minden, csak szex nem. S engem most az zavar, hogy ismét azt érzem, hogy szeretem. Mint említettem, válogatós vagyok... viszont vele eltudnám képzelni, hogy a barátnőm lenne, elmúlt években többször is együtt aludtunk, meg közös programok... de most nem tudom mi tévő legyek. Neki 2011 óta barátja volt, ezért sem kezdeményeztem, de most nincs, szerintem emiatt is történt meg az, ami... időt hagyok neki, hogy megeméssze, ami közöttünk történt, de az eset óta rám sem ír, meg semmi, mondjuk én sem..ez gond? jajj mnind1, értitek, tanácsot szeretnék kérni tőletek, köszi!
2014. márc. 7. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz összejönni vele?
2014. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hagyok neki időt...hogy megeméssze, ami közöttünk történt, és jövőhét szerdáig dől el, hogy mi lesz az exével, addig "vár" ..
2014. márc. 7. 23:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Oké. Mi a kérdés?
2014. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Olvasd el.
2014. márc. 7. 23:05
 5/15 anonim ***** válasza:

21/F:


Átestem már énis ezeken... gyakorlatilag most ilyen barátság extrákkal szinten álltok. Elértetek egy kort és rá kell jönni, hogy a sex jó dolog, főleg, ha van kivel csinálni néha napján:D

Neki sincs senkije, neked se... néha összeröffenhettek egy esti filmezésre az ágyba, azt úgyis elválik, hogy mi lesz az este:D

Ez az ő nem ír akkó' há' énse dolgot hanyagoljuk:D Te vagy a srác állj ki a fszodért :D Az írás snassz nem látod/hallod a reakcióját... hívd fel, hogy szotyi mi a helyzet stb..

Ő is vágja mi a helyzet és ő is kattog ezen, ha nem akar semmit megmondja, ha igen akkor viszont meg nem :DDD Ilyenek a nők, kevés mondja meg a szemedbe, hogy heti 1x jól esne neki, ha vele lennél az este.


Előbb tisztázódjon le a dolog, nem kell 1ből kapcsolatból kapcsolatba esni :)

2014. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért mert az a szép az életben, hogy a jó vagy a rossz dolgok akkor történnek meg, mikor nem is vársz rá. Ha nem haragudtatok meg egymásra, szerintem keresheted nyugodtan. Mondjuk egyik kapcsolatból a másikba ugrani egyből nem tanácsos, de ha barátként támogatod és segítesz neki elfelejteni a múltat, lehet idővel ő is közelebb kerül hozzád, és nem fogja bánni, ha kimutatod feléje az érzelmeidet.
2014. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
21F, nem is kapcsolatba akarok esni... csak egyszerűen nem tudom hányadán állunk. Vele eltudnám képzelni a jövőm, mert ha azt vesszük alapul, hogy eddig vele minden jó volt, akkor ezek után a többi is csak jó lehet... csak amiatt aggódok , hogy is mondjam, nem vagyok bal***, tudom, ha 1 lány akar tőlem valamit, de most jelenleg ezt nem érzem, és ezt nem tudom hová sorolni, hogy gondolkozik, vagy megbánta, ami történt közöttünk. Érted?
2014. márc. 7. 23:18
 8/15 A kérdező kommentje:
23:10, persze ez lenne a megoldás, de én nem fogok várni az idők végezetéig. Arra próbálok választ keresni, hogy mi lesz most?
2014. márc. 7. 23:21
 9/15 A kérdező kommentje:
Kérdésem az, főleg a lányokhoz, időt kell hagyni nem? feldolgozni azt, hogy az ex barátja, akit szeret "elhagyta" de itt van a legjobb barátja, akivel most lehetne több, mint eddig, és vele mégjobb lehetne... akkor most mi legyen?
2014. márc. 7. 23:31
 10/15 anonim ***** válasza:
a kérdező skizofrén, súlyosan beteg
2014. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!