Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok sok év után találkozok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rawe88 kérdése:

Sok sok év után találkozok a nagy gyerekkori szerelmemmel és gondban vagyok. Nem egetrengetö a gondom. De akár igy akár úgy valaki segitene a problémámban?

Figyelt kérdés

Csak annyit szeretnék kérdezni hogy: ( mivel 8 éve nem találkoztam a hölgyeménnyel pár napja keresett meg és emlékeztetett a valentin napra és kérte hogy találkozzunk)

Szerintetek illendö lenne e bonbont vagy virágot vinnem? Vagy esetleg hanyagoljam ezeket? Nem úgy tervezem hogy megint összejövünk.. De 8 év után megkeresett szóval bármi megtörténhet...



2014. febr. 15. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocs, én csak eget rengető problémákkal foglalkozok. Huss!
2014. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Virágot, de ne vörös rózsát. Bonbon nem kell, az már sok.
2014. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép dolog lenne vinni neki egy bonbont vagy valami kis apróságot :) Biztos értékelné, és nagyon örülne neki, hogy gondoltál rá. Elvégre "A nagy gyerekkori szerelmeddel" találkozol, meg ahogy mondtad bármi megtörténhet, és a kapcsolatotokra biztos nem lesz rossz hatással, ha veszel neki egy bonbont, vagy egy szál virágot. :)
2014. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves lenne tőled, ha vinnél neki valamit, de persze ne vidd túlzásba!:)

Bár az ilyen találkozásokhoz nem kell túl sok reményt fűzni, 8 év alatt sok minden változik, valószínű, hogy a képzeletedben sokkal jobb kép van a lányról, mint amilyen valójában.

De reméljük az ellenkezőjét:)

2014. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hah) nem füzök sok reményt hozzá. Alapból negativ vagyok szóval.. :) Köszönöm a segitséget!
2014. febr. 15. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:
elmesélnéd, hogy milyen volt?
2014. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Persze. Nos.. ugye elég rég volt hogy együtt voltunk. - Olyan nyolc éve. Igazából azért hagytuk abba mert elég féltékeny és agressziv voltam.. Sok midnen közrejátszott..

Úgy éreztem hogy a hátam mögött mitha alakulva valami de nem akartam újra veszekedni igy csak gyüét bennem az indulat... (sokat veszekedtünk) Az a srác akiröl én úgy gondoltam hogy ,,próbálkozott,, rábeszélte a barátnömet hogy hozzon neki füvet Hollandiából mivel ugye úgy is megy ki ,,és a buszt úgy nem nézik át,,. Nekem emlitette hogy akar hozni de kértem hogy meg ne próbálja... Miután hazajött átmentem hozzá kicsit összebújtunk és az anyja közben megtalálta az anyagot.. Egyböl benyitott a szobába .. (Ahogy emlitettem nem voltam szent, nem voltam elnézö.. Ahogy megkérdezte az anyja hogy mi ez, stb stb / és ki ment a szobából én is elkezdtem beszélgetni vele. Miért kellett? Ennyire fontos volt neked az a majom? stb stb... (azért elmondom még egyszer hogy sokat kegyetlen sokat bántottam érzelmileg az akkor még 15 16 éves ,,kislányt,,. .. Akkor hagytam ott amikor ez a füves holmi kiderült.. Egyszerüen kisétáltam a lakásukból. (egy világ tört bennem össze hogy ilyenre képes volt) sajnos elba*tam akkor kegyetlenül. Nem csinálhatom vissza, nem tudom helyrehozni még akkor sem ha az életem nagyrészét odaadnám hogy máskép lehessen.. Rég volt gyerekek voltunk ez igaz. De azóta sem éreztem olyat :) Abban a pár pillanatban amiben nem veszekedtünk azok azok maguk voltak a menyország :)

2014. febr. 18. 19:50
 8/11 A kérdező kommentje:
Keresgettem facebookon, myvipen meg az ilyen oldalakon a 8 év alatt de nem igazán találtam. Valójában nem akartam találkozni vele csak abban akartam biztos lenni hogy boldog. Annyi rossz dolog után megérdemelte volna úgy gondoltam. Persze keresett ö is el jött a házunk elé (utólag tudtam meg) de nem mert kihivni. Teljesen meg tudom érteni..
2014. febr. 18. 19:57
 9/11 A kérdező kommentje:

De ahogy le is irtam azóta találkoztam vele.. Rájöttem hogy mekkorát hibáztam. Egy vesztes vagyok :D és az a csattanó az egészben hogy egy ölelésétöl lángragyúlt bennem minden :)

De mivel még nem kaptam meg a büntetésem nekem az lesz az hogy nem kaphatom meg már öt soha többé :)

2014. febr. 18. 20:03
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval mindenkinek ajánlom figyelmébe a leirtakat :) tanúlságos lehet föleg fiatalon :)
2014. febr. 18. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!