Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem az exem. és ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az exem. és ő is engem. De összevesztünk. Szerintetek bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

kérek mindenkit mellőzük a felmelegítve csak a káposzta jó és a csak szexet akar tőlem.


Ő a legnagyobb szerelmem eddigi életem során. szakításunk után hónapokig nem beszéltünk aztán fél éve felkeresett. elkezdtünk újra beszélgetni és találkozgatni.de ő közbe sok lánnyal kevergett bennem feljöttek újra az érzések ő ezt tudta de őszintén megmondta hogy nem akar többet mert nem érzett úgy semmit csak jól elvoltunk sokat hülyéskedtünk mentünk ide oda.aztán most 1 ideje már úgy voltam vele, hogy nem várok rá, elkezdtem másokkal találkozgatni ő ezt tudta,már túl voltam nagyjából rajta.de ő folyamatosan mindig keres(ett).és most 1hete kb teljesen megváltozott.olyan lett mint amikor megismertük egymást.mindig ölelget, puszilgat, hív mindenhova,kérdezgeti, hogy szeretem e mire én mindig azt mondtam nem.kérdezte kicsit se?mondtam, hogy nem.aztán ma félreértett valamit és féltékeny lett elég rosszul esett amiket mondott (nem beszélt csúnyán vagy ilyesmi) én meg elég lelkis vagyok éreztem hogy el fogom magam sírni előtte nem akartam és inkább otthagytam.utána még veszekedtünk facebookon.igazából most amióta újra ilyen aranyos én is úgy érzem hogy szeretem őt csak nem akartam neki kimutatni mert féltem hogy csalódok...mindig elutasító vagyok vele és poénosan mindig 'bántom' és ellököm magamtól.de most hiányzik....és azt írta majd biztos találok helyette valaki mást erre én hogy 'jajaja' és azóta nem is ír meg semmi......


2014. márc. 8. 02:52
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs a vesszőhiányosságokért csak össze vagyok zavarodva teljesen meg 1-2szó ki is maradt amint látom de remélem azért értitek
2014. márc. 8. 02:53
 2/3 DreamWeaver ***** válasza:
Nem fogok tanácsokat adni. Azt is érzem, eltökélt vagy. És ezzel együtt érzelmi viharba is kerültél. Érzelmeket magyarázni, vagy felülbírálni pedig felesleges. Amit írok most Neked, csupán a véleményem. Az érzelmek váratlan vendégek és nem mindig tudjuk, hogyan fogadjuk őket, de hívni nem tudod őket. Az érzelmeink sokszor megcsalnak bennünket. És csak akkor tudjuk meg a helyes válaszokat, ha már tisztán látunk. Viszont azokért a döntéseinkért, melyeket csak az érzelmeink alapján hozunk, utóbb egyedül magunk vagyunk felelősek.
2014. márc. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bocsánatkérésen nem múlhat. Tedd azt. A többi majd alakul. Ne dobd el az esélyt a jóra.
2014. márc. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!