Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk. Kinek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk. Kinek kellene engednie? (Rengetegszer én engedek, mindig én kerestem eddig is veszekedések után, ő még bocsánatot sem tud kérni!

Figyelt kérdés

10hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást.

1hete megbeszéltük, hogy pénteken (azaz ma),elmegyünk vásárolni Testvérének névnapjára és Apukájának a születésnapjára. (Szombatra, holnapra vagyok hivatalos ebédre hozzájuk és akkor adom oda az ajándékot is). Megbeszéltük, hogy ne szervezzen semmilyen programot. 2-re mentem volna hozzájuk, de fél2-kor felhívott, hogy nem jó a mai nap, mert egy haverja szerzett kettőjüknek állást egy bevásárlóközpontba és állásinterjúra kell menniük. Ez még semmi, hogy elrontotta a ma délutánt, de abba a bevásárlóközpontba akar menni dolgozni, ahol a volt barátnője dolgozott. Én nagyon féltékeny vagyok rá és nagyon idegesít a lány. Párszor emlegette a csajt, ami engem idegesített.

Ez az egyik probléma.

A másik: ma estére koncertet beszéltünk meg. Úgy volt, hogy mivel barátom és barátom haverja nem szeretik az együttest, bemegyünk kocsival (én vezetek), ők másfél-2óráig kocsmáznak, amíg mi (barátom haverjának barátnője és én) a koncerten leszünk. Pár napja a másik lány lemondta, én meg úgy voltam vele, hogy mivel barátom nem szereti az együttest én sem megyek, nem leszek önző, nem kényszerítem arra, amit nem szeretne. (De én nagyon-nagyon szerettem volna menni, mert a kedvenc együttesem!!!, de miután megtudtam, hogy a lány lemondta, próbáltam én sem foglalkozni vele, nem gondolni a pénteki koncertre, nagyon rosszul esett :() De tegnap este hívott a lány, hogy még is jönnének, tehát megint boldog lettem, hogy jaj de jó, akkor megyünk! :) Barátom nem fog unatkozni, ellesznek a haverjával, mi meg koncertezünk a barátnőmmel.

DE! Barátom ezt is lemondta!!! (de végülis erről nem igazán tehet) Tegnap este fájt a torka, fel volt dagadva hátul a tarkójánál (nem nagyon, volt ott 2piros pötty), elment vele dokihoz, adtak neki gyógyszert meg estére be kell kötnie. Így ő nem tud jönni, ergo Én se menjek!!


Tehát:

- barátomat nem érdekli a véleményem, hogy engem zavar, hogy ott fog dolgozni, ahol a volt barátnője!!!

- lemondja a mai délutánt, amit már 1hete tervezünk (azért kell ő is a bevásárláshoz, mert ő ajánlotta fel, hogy eljön velem, mert ő tudja, hogy az apuja milyen csokit szeret és olyat vegyek)

- Őt nem érdekli az én véleményem, de engem érdekeljen az ő véleménye és elvárja, hogy ne menjek koncertre!!


Most véleményetek szerint mit csináljak? LÉGYSZI CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT ÍRJATOK!


2009. nov. 13. 16:08
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyébként, ha számít:

Ő 20éves, egyetemista (jó anyagi körülmények között él, értsd: apukájának vállalkozása van, múltkor pl. csak úgy vettek Neki és testvérének egy órát, akármikor kap pulcsit meg ami kell neki, Nekem meg itthon könyörögnöm kell, hogy elmenjünk vásárolni, tehát nem lenne fontos az a munka, pénz!! Plusz most ösztöndíjat is kap az egyetemtől havonta, mert jól tanult!!)

Én 19éves vagyok és szakközépiskolába járok, most fogok érettségizni, mert nulladikos voltam)

2009. nov. 13. 16:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem mennék bele egy olyan kapcsolatba ahol fel kell adnom önmagamat, vagy nem vesznek komolyan.

igaz én fiú vagyok, de már barátot is vesztettem el emiatt, mert "nem egy osztályba" tartoztunk. neki ki volt nyalva a segge, mindent alátoltak, így nem érdekelte az én dolgaim, mindig csak ő volt a téma, komolyan sem vett.

F

2009. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
fuh, nagyon gyerekes vagy. ez normális válasz szerintem. és túl sokat beszélsz (mellé), mint a húgom.
2009. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, szerinted mi lenne a megoldás, ha csak veled foglalkozna? Ne legyél már mindenkire féltékeny, még a pénzéért is rosszallod őt. Ha tényleg szereted elfogadod, hogy ilyen. ez normális válasz volt szerintem
2009. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rosszallom? Egyáltalán nem rosszallom, csak ha nem annyira fontos neki a pénz, akkor miért fontosabb neki EZ a munka, mint én?


Gyerekes vagyok? Indokold meg, hogy miért!!!

2009. nov. 13. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk azért akar dolgozni,mert jó bulinak tartja és a haverjával megy, az apja sem arra tanithatja,h lusta legyen és ez csak jó,h dolgozni akar mégha megtehetné azt is,h nem dolgozik.


Hát az ex. annak is vmiért vége lett, veled van nem vele, ha vele akarna lenni nem lenned veled, véleményem szerint, de hiába görcsölsz rá és veszekedsz vele az ex miatt csak te húzod ygx a rövidebbet, ki szeret olyan lánnyal együtt lenni aki szivja a pasija vérét? és ezzel a viselkedéssel csak megszépited neki az exével együtt töltött időt. ne legyél buta, próbálj vele beszélni arról,h neked is vannak saját elfoglaltságaid ahogy neki is ne gátoljon meg, de a munka és az ex az legyen tabu...

2009. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ösztöndíjat én is kapok. Havi hatezret.

- ennyi erővel minden lány közeléből elzárhatnád

- egy vásárlást át lehet tenni máskorra, nem? egy állásinterjút már nehezebben

- a legtöbben otthon maradnak a beteg párjukkal. Csak nem azért lett rosszul, hogy téged megsértsen.

2009. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!