Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan a kövér a legrosszabb, tényleg nincs ennél visszataszítóbb tulajdonság?

Figyelt kérdés
Számos esetben van olyan, hogy egy ápolatlan, de vékony, egy romlott, de vékony, mozgássérült, de vékony emberrel előbb összejönnek az emberek, mint egy kövér/molett emberrel. Azért valóban, olyan elviselhetetlen ez??
2014. márc. 8. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Lószart.
2014. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem elviselhetetlen. Szerintem aki ápolatlan,koszos az sokkal visszaszítóbb képet mutat ,mint esetleg egy molettebb ember. Szóval a válaszom nem ,nem az a legrosszabb.
2014. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
még 1 durva általánosítás....
2014. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert sokaknak alapból a kövér emberről is az jön le, hogy ápolatlan, igénytelen. Mivel, hogy elhízott, alapból nem ad magára és az egészségére, izzadósabb, büdösebb, verejtékezik, a farpofái meg a combjai közt jobban bepállik, stb.
2014. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem sohasem zavart a kövérség. Láttam lányt, akinek kifejezetten jól állt.
2014. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, szerintem nagyon undorító ha valaki kövér. Lóg rajta a zsír, a háj, nagyon visszataszító dolog.
2014. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mozgássérült? a mozgássérült nem tehet róla, de a kövér a legtöbb esetben megváltoztathatná a dolgot akaraterővel...
2014. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

büdös,kövér,fogatlan,sárgafog,barnafog,kapafog,szőrös,vulkánarc.

ezek nagyjából egy szinten vannak nemtől függetlenül.(ez a qrvagyorsan menekülj innen! kategória)

aki mozgássérült v egyéb fogyatékkal rendelkező, azokat meg nem érdemes szerintem felhozni, mert senki sem egy olyannal képzeli el az életét.

inkább csak az "marad" neki..

2014. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra taszító, soha nem jönnék össze kövér emberrel. A kövér nálam már ápolatlant is jelent egyben, hisz nem tesz semmit azért, hogy lefogyjon. A mozgássérülteket meg tényleg ne keverjük már ide, ők nem tehetnek róla, hogy olyanok, a dagadtak ellenben lefogyhatnának.
2014. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!