Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha lever a víz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha lever a víz a társkereső oldalaktól?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy nehezen tudom rászánni magam, hogy ilyen oldalakon nézelődjek. Legtöbbször már a nevüket is nyálasnak találom, de az ölelkező statiszták és a dizájn csak még tovább súlyosbítja a helyzetet. Nem bírom a giccset.


A másik, ami zavar, az a fényképek. Ezeket legtöbbször amatőr módon készítik magukról, aminek eredményeképp a szereplők sokszor rondábbak rajta, mint a valóságban. Általában addig nem jutok el a rossz képek miatt, hogy megnyissak egy adatlapot.


Ha meg mégis megnyitom, akkor ott van egy mondat arról, hogy "szeretek kirándulni, moziba, színházba járni", de aki csak ennyit ír ki magáról, az valószínűleg leginkább egyiket se csinálja, csak copy+paste-elt valamit egy szomszédos bemutatkozó oldalról, mert annyira ostoba, hogy egy önálló gondolata sincs, mit lehetne oda írni, amivel felhívja magára a figyelmet.


Szóval így mégis az embernek milyen lehetősége marad, ha egész nap dolgozik, és nem ér rá ezzel a témával foglalkozni? Nem, én nem szeretek kirándulni, moziba, stb., járni, se salsázni, se semmi olyasmit, ami együtt járna emberek megismerésével.



2014. márc. 8. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a problémát mert soha életemben nem is néztem meg egy társkereső oldalt se. De ha munkán kívül nem jársz el sehová akkor kb ez az egy lehetőséged marad. Gondolom akkor munka közben sincs rá lehetőséged, meg a munkatársak körében sem!?

Akkor most vagy erőt veszel magadon,hogy átnyálazd ezeket az oldalakat, vagy kimozdulsz a való életbe! Más nem nagyon van.

2014. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha lever a víz ne menj fel ilyen egyszerű. Nem kötelező ott ismerkedni. Nekem amúgy bevált, három kapcsolatom volt onnan és sosem vert át senki bár kezdetektől elég óvatos vagyok most már nagy rutinom van.
2014. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ladybug!!!:


Ha nem néztél ilyen oldalakat, nyilván nem érted, mi a problémám. :D


A való életbe való kimozdulás alatt mit értesz pontosan? Kimegyek az ajtón, és ott van a való élet, és pont megtalálom benne, amit keresek? :D Mivel, mint mondtam, dolgozom, járok vásárolni, stb., biztosíthatlak, hogy rengetegszer találkozom a "való élettel", de ez önmagában van, akinek nem elég. :D


Santorini:


Három kapcsolatod volt onnan, de neked bevált. Aha. Jók ezek a szövegek a társkereső oldalak mellett, tetszenek, hogy "nekem volt onnan egy öt éves kapcsolatom", és hasonlók, csak ez arra utal, hogy ennek most vége van. Ha három kapcsolatod volt, akkor háromnak lett vége, szóval végül is most ugyanúgy nem vagy sehol, mint a három kapcsolat előtt. Szexelni kapcsolat nélkül is lehet, gondolom "társat" keresni mentél oda, azt meg nem találtál.



Egyébként nem kötözködni akarok, csak várom az alternatív javaslatokat. :D

2014. márc. 8. 21:59
 4/18 anonim ***** válasza:

Eleve ha így állsz hozzá azt javaslom inkább ne is erőltesd mert tényleg csak kudarc fog érni. Eleve így indítani, hogy aki hobbit ír ki az biztos hazudik elég sarkos nézőpont....

Nagyon sokat számít hogyan gondolkodsz erről az egészről. Akinek ilyen merev és megdönthetetlen előítéletei, általánosításai vannak az nagyon nehezen fogja objektiven szemlélni a dolgokat.

Személyes véleményem szerint amúgy el vagy tévedve mert a legtöbb embernél ha van bemutatkozás az teljesen egyéni. Sokan regényt írnak minden egyes rublikába.


A képek olyanok amilyenek. Hogy számodra milyenek az szubjektív. Ha ennyit számít a tökéletes külső, hogy amatőr fénykép már nem is lehet jó akkor azt kell mondjam veled vannak bajok. Nyilván vannak jobban és kevésbé jól sikerült képek de ezt mindenkinek bele kell kalkulálni a netes ismerkedésbe. Az, hogy ilyen miatt meg sem akarod ismerni az illetőt mindenképpen elég nagy defekt.

2014. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ja, ha Te azzal az illúzióval állsz neki, hogy egyszerre az igazit fogod megtalálni akkor ki kell ábrándítsalak.

Már egy tini is tudja, hogy ez nem így működik!!


Már meg ne haragudj de ha nekem volt három kapcsolatom Neked meg csak az itteni siránkozás akkor mégis ki van előbbre? A tapasztalat és a szép élmények, boldog emlékek smafu??

A kapcsolat végéről nem a társkereső oldal tehet. Az ég világon sehol senki nem fog neked elsőre sikerülő és örökké működő, boldog párkapcsolatot garantálni. Ha neked az ismerkedési lehetőség nem elég akkor minek erőlteted? Hagyd meg azoknak akik bizony az esélynek is nagyon örülnek.

2014. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Igazad van! Nem értem mi a probléma ezekkel az oldalakkal.

De még az is megtörténhet,hogy kimész az ajtón és belefutsz egy olyanba aki lehet az igazi is!

Én is úgy veszem észre,hogy negatív vagy, már csak az írásodból is. Ezek szerint a kisugárzásodból is ez jön le annak akivel esetleg ismerkednél.

És ez lehet a legnagyobb probléma. Te se szívesen állnál szóba olyannal aki nem szimpatikus és nem tetszik a kisugárzása.

Már azt is gondolnám,hogy bármit is csinálsz,bármerre is jársz csak mogorva arckifejezéssel tekintesz az emberekre.

2014. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azt a gondolatmenetet pedig, miszerint- ha nekem véget értek a kapcsolataim akkor azok nem is értek semmit- és nem vagyok előrébb semmivel kikérem magamnak. Majd ha fel tudsz mutatni legalább ugyanennyit akkor fitymálhatod de amilyen hozzáállásod van nemhogy 5 boldog éved nem lesz de 5 boldog perced se és az egészet csak magadnak köszönheted!! (persze úgyis a nőkön lesz leverve a por mert ilyenek vagytok)
2014. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
El sem tudnád képzelni mennyivel vagyok előbbre a három kapcsolatom által...:) Egyiket sem cserélném semmire mert sok mindenre megtanítottak azon kívül, hogy rengeteg boldog pillanaton és szép élményen vagyok túl. Nem beszélve azokról az értékes emberekről, barátokról akiket azon az oldalon megismertem. Abból sem lett kapcsolat mégis mindennél többet jelentenek. Az nem az oldal hibája, hogy egyesek -akiknek semmi sem elég jó- nem találják meg a számításukat azon az oldalon.
2014. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért legyen negatív véleményem róluk mert nem találtam még meg az igazit?? Hagyjuk már...
2014. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen (lány vagyok) regisztráltam egy társkeresőre. Kicsit megdöbbentő volt az eredmény. Ok, nem csináltam külön képet, egy régit tettem be, de mondom nem baj, mosolygós, normális. Sajnos a bemutatkozó szövegnél már elvesztem. Hogyan lehet összefoglalni, hogy ki vagyok és kit akarok? Végül lertam kb az összes filmet, zenét stb. amit szeretek, hátha majd az alapján szimpi leszek. Átlagban nálam jóval idősebbek írtak, végül valahogy három srác maradt, akikkel elkezdtem levelezni, ebből eggyel össze is jött a randi. Na és a negyedik randi után rájöttem, hogy ami nem megy, az nem megy...nem lehet erőltetni. Ugyanakkor felszabadító érzés volt, mint mikor karambolozol, és utána sz.rsz az egészbe...így amikor rájöttem, hogy mit akarok (egy új szakot elkezdeni), felfigyelt rám ott egy srác és összejöttünk.

Na persze a "csalódás" után töröltem magam. Szerintem legegyszerűbb egy nagy merítést tenni: ha szimpi a profilképe, nem idézet a bemutatkozója, és nem sablonszöveg, akkor küldj neki levelet.

2014. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!