Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a szerelmemet, ha ő csak szeret de nem szerelmes?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy ideje szakított velem,mert már nem szerelmes belém. 3,5évig voltunk együtt. ő 20 én 21.

Mondta hogy legyünk barátok de nem igazán ment a dolog. Egy sokak által ismert könyvet kezdtem el követni és 3 hétig hanyagolnám,ámde a nőnap "bekavart" és így találkoztunk.Úgy nézett rám akkor mint régen,mosolyogott kiderült hogy kicsit hiányoztam neki és gondolt is rám. Kaptam puszit a virág miatt amiből végül 4 db lett,én is adtam neki 3x meg is ölelt,elkezdte mesélni az előző 4 napban mi volt vele ami azért furcsa mert ezt a kapcsoalt alatt nem csinálta,mindig én huztam ki belőle h mi van vele,főelg az utóbbi időben. Azt kifelejtettem hogy ugy nézett rám mint rég.A teperéssel csak elhessegettem magamtól ezért próbálnám a 3 hetet de az a gondd hog ykb 1 honapja egy az ő kolijában közel lakó csavó aki joval idősebb hajt rá.Szerelmes levelet írt neki amit ő vissza adott,és modnta amikor találkoztunk h bűntudata van miatta h így megbántotta. Tenap bezséltem vele telefonon hogy mit érez iránta és azt mondta h nem tudja de szimpatikus neki irántam viszont már szerelmet nem csak szeret. Korábban mondta h engem tart vonzónak de a másik sráccal jobban el tud beszélgetni és nem miatta szakított velem. Az utolsó együtt tölött alkalommal ami a nőnap miatt volt úgy tűnt még van valami és mikor nem hozom fel a dolgokat nagyon jol elvagyunk es sokat mosolyog,csikiz de ezt én nem tehetem visszafele(ezt sem értem miért).

Telefonon és chaten máshogy viselkedik mint személyesen,lehet amiatt h személyesen nem hozom fel a kapcsolatot.

Szakítás után pár héttel mondtam h legyen egy búcsúcsók ami lett is,erre ő h nem érzett semmit és h én ne erre emlékezzek legyen mégegy.Ekkor kissé nehézkesen de az ölembe ültettem és ez már kb 2-3 percig tartott de mindenképp hosszu volt,erre azt mondta h egy pilanatra érzett vonzalmat de ennyi.

Hogy szerezhetném vissza? Kell-e aggódnom a másik miatt?

A 3 hét teljes szünet vajon segíthet?


2014. márc. 9. 15:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért. Többször is írt már neki amugy a csávó.Az én levelemet érdekes módon szakítás után is megtartotta mármint amit azután írtam neki,csak sírt miatta h ő nem így érez és sajnálja.
2014. márc. 9. 15:56
 2/11 anonim ***** válasza:
taktikázz csak,tuti jó lesz..
2014. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rosszul fog esni, de még nagyon fiatalok vagytok és sztem hagyd élni. Én nem keresném a helyedben, hátha megkeres, de most szerintem inkább önmagát keresi.
2014. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lajcsi.Mit értesz taktikázás alatt? A 3 hétre célzol?

2.kommentelő úgy tűnik jól látod,mert azóta elkezdett iszogatni heti rendszerességgel meg eljárogatni....szerintem ezzel csak halogatja magában az érzéseit...


Igaz a héten magától rám nem írt,de mikor megtudta hog yén adtam a virágot egyből kijött keresni és csak mosolygott.

Nem értem én őt. Ha 4 nap után hiányoztam neki akkor remélem 3 hét után mégjobban fogok és hátha meggondolja magát.Egyébként elsők voltunk egymásnak.

2014. márc. 9. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
igen,ezek a dolgok nem így működnek.
2014. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor hogy működnek? Jó ötlet ezekszerint ha az említett ideig nem keresem? Utána sem letámadni akarom csak szépen/finoman találkozgatni vele aztán hátha...
2014. márc. 9. 16:29
 7/11 A kérdező kommentje:

Bízom benne ,hogy a hiány összehoz,mert érdekli mi van velem,csak már chaten nem kérdezi.Bár tegnap azt mondta ne keressem többet és hagyjam meg zárjam le,de jóideje ezt mondja...most akkor megkapja és nem keresem.

Csak nem értem,ha látom rajta hogy még van valami akkor miért nem engedi???

2014. márc. 9. 16:33
 8/11 anonim ***** válasza:
mi van ha csak barátkozni akar?akkor is érdekelheti h mi ujság veled.
2014. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az lehet de akkor nem nézne rám úgy,gondolom én.

Meg azt csak nem képzelem be magamnak h vibrált köztünk a levegő. Szívem szerint odamennék és megmondanám a másik srácról hogy hagyja békén,de az ugyis kiderülne és akkor végképp megutálna. Félek ha hagyom 3 hétig akkor összejönnek. Bár ha egy hónap alatt nem lett szerelmes belé akkor nem tudom. Ki utasítja vissza valaki szerelmes levelét?Nem az aki nem szerelmes az adott illetőbe?

A barátkozósdit már mint írtam próbáltuk.

Most egyáltalán nem úgy nézett rám.

2014. márc. 9. 17:05
 10/11 anonim ***** válasza:
vagy csak te hiszed h úgy néz.hajlamosak vagyunk máshogy látni a dolgokat ilyenkor..félre ne érts,nem kötekszem.
2014. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!