Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az olyan férfiak, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfiak, akik nem szeretnek kimozdulni és a fogukhoz verik a garast, azok hogy gondolták, hogy lesz olyan nő, aki ezt jól nézi?

Figyelt kérdés
Most nem arról van szó, hogy minden nap vigyenek valami puccos étterembe, meg hogy az egész pénzét rám költse, de hogy lehet valaki ilyen? Úgy vettem észre, hogy az ilyen pasikat nem is igazán érdekli semmi. Se kiállítás, se mozizás, se semmi.

2014. márc. 9. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok.Dugunk?
2014. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Az olyan nők akik elvárják, hogy vigyék őket mindenfelé teljesen ingyen, hogy gondolják, lesz olyan férfi aki ezt jó szemmel nézi?
2014. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ugyanilyen spórolós és otthon ülő nők is, akikkel jó párost alkothatnak.
2014. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mit? Hogy néha elhív valahova? Hú, ez szörnyű.
2014. márc. 9. 16:16
 5/21 anonim ***** válasza:
Na és TE miért nem hívod őt valahova, hm?
2014. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
PÁRkapcsolatnak hívják, de egyes lányok mégis azt várják hogy az ő seggük legyen kinyalva.
2014. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha lenne olyan nő,aki elfogadna így és a párom lenne akkor én szívesen vinném ilyen helyekre.Amíg nincs ilyen,addig meg nem mozdulok ki olyan sokszor,mert nincs kivel plusz számomra nem szükséges mindig ez,a nyugi is megteszi sokszor.Pénzem van,de spórolok mert jöhetnek még rossz idők felém,és nincs is kire másra költeni ráadásul. :)
2014. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én hívtam már el, csakhogy nem fogadja el. Jaj, inkább hagyjuk is. Jó helyen kérdeztem, az itt lévő palik 90%-a ugyanúgy csak otthon szeret lenni.
2014. márc. 9. 16:21
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkozni az ilyen pasikkal.

Nekem is van egy ilyen kollégám és teljesen fel volt háborodva, h az asszonynak nincs kedve az elkövetkezendő 30-40 évet a 4 fal között leélni.

Egyébként valóban az áll a háttérben, h szerencsétlenek, nem mernek nyitni a világra, inkább bezárkóznak a kis jól megszokott otthonukba, ahol nem kell bizonyítani.

2014. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja, exem is ilyen volt. Mindig azt hallgattam, hogy ő senkinek nem nyílik meg, meg elvan magában és csak nekem nyílik meg, inkább ne tette volna. Nagyszerű, akkor az izgis élet vár az ilyenkre, tele élményekkel. Az ő dolguk.
2014. márc. 9. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!