Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni sportolni...

Szeretnék elkezdeni sportolni vagy legalábbis valamilyen hobbit találni, ahol közösségben lehetek és mozoghatok.21 éves srác vagyok. Nem igazán szerettem eddig kimozdulni itthonról, kicsit visszahúzódó vagyok, milyen sportot javasolnátok?

Figyelt kérdés
Kondi, futás ilyesmi kizárva. Valami aktívabbat szeretnék, ahol egy közösséghez tartozhatok.

2014. márc. 6. 15:05
 1/4 *Glissade* ***** válasza:
Nem tudom. Nézz szét milyen lehetőségeid vannak.
2014. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát elsősorban csapatsportok(foci, kézilabda hasonlók) vagy akár valamilyen küzdősport edzés hobbiszinten általában ott is jó hangulat van és összeszokott csapat.
2014. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kung-fu, taekwondo és egyéb keleti harcművészetek.
2014. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zastava válasza:

Ha nem akarsz ütközéseket, gáncsolásokat, javasolnám a tekét.

Nagyon jó társaság, a világ egyik legigazságosabb pontozási rendszere. Csapat- és egyéni sportág is egyben, és saját csak saját magad teljesítménye számít. Azért a csapattagok, szurkolók is hozzá tudnak járulni az eredményedhez a bíztatással.

21 évesen ebben a sportágban ifjú titán lehetsz. És nem kellenek hozzá légtornász adottságok.


A mi csapatunk is keres tagokat, ha gondolod, gyere le edzéseinkre. Megmutatjuk miről is szól, és ha lesz kedved és úgy érzed megy is a dolog, akár le is igazolunk (rengeteg előnnyel jár, és az egyesület más szakosztályaiban is szívesen látnak).

2014. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!